Polnilec za prenosni računalnik LC POWER LC-NB-GAN-90-C, USB-C, 90W, univerzalni
product.code: 010.195.045
LC-NB-GAN-90-C
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: LC POWER
Garancija na izdelek
24 mjeseca
Vhodna napetost: 220-240V
Vhodna frekvenca: 50 / 60Hz
Izhodna napetost: 5-20V
Izhodna moč: 3-4,5A
Poraba v stanju pripravljenosti: <0,5 W (brez obremenitve)
Moč: 90W
Visoka učinkovitost do 90,3%
Zaščita pred: prekomernim tokom (OCP), prenapetostjo (OVP), kratkim stikom (SCP), pregrevanjem (OTP)
Izhod:
5,0 V / 3,0 A
9,0 V / 3,0 A
12,0 V / 3,0 A
15,0 V / 3,0 A
20,0 V / 4,5 A