Polnilec za prenosni računalnik LC POWER LC-NB-PRO-90, 90W, univerzalni
product.code: 010.195.019
LC-NB-PRO-90
24 mjeseca
Tehnični pregled
Vrsta napajanja: Prenosni adapter
Vhodna napetost: 110 - 240 VAC
Vhodna frekvenca: 50 - 60 Hz
Izhodna napetost: 18,5 - 20,0 V
Izhodna moč: 4,5 - 4,87 A
Poraba v stanju pripravljenosti: < 0,5 W
Dimenzije (v x širina x d): 115 x 70 x 25 mm
Teža (maloprodajna): 0,419 kg
Nazivna moč: 90W
+ Pokaži vse
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Polnilec za prenosni računalnik LC POWER LC-NB-PRO-65-C, USB-C, 65W, univerzalni
Polnilec za prenosni računalnik LC POWER LC-NB-PRO-65-C, USB-C, 65W, univerzalni
Slika Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-90-C, USB-C, 90W, univerzalni
Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-90-C, USB-C, 90W, univerzalni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Primo Universal, 19V, 70W
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Primo Universal, 19V, 70W
Slika Polnilec za prenosni računalnik LC POWER LC-NB-PRO-140-C, USB-C, 140W, univerzalni
Polnilec za prenosni računalnik LC POWER LC-NB-PRO-140-C, USB-C, 140W, univerzalni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za Asus, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za Asus, črni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za HP, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za HP, črni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 100W, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 100W, črni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 240W, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 240W, črni