Polnilec za prenosni računalnik LC POWER LC-NB-PRO-65-C, USB-C, 65W, univerzalni
product.code: 016.002.091
LC-NB-PRO-65-C
24 mjeseca
Vhodna napetost: 110-240V
Vhodna frekvenca: 50 / 60Hz
Izhodna napetost: 5-20,3V
Izhodna tokovna jakost: 2-3,25A
Poraba v stanju pripravljenosti: 0,1 W (brez obremenitve)
Moč: 65W
Izhodna napetost s polnim razponom
Visoka učinkovitost do 88%