Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-90-C, USB-C, 90W, univerzalni
product.code: 016.002.092
LC-NB-PRO-90-C
24 mjeseca
Ulazni napon 110-240V
Ulazna frekvencija 50 / 60Hz
Izlazni napon 5-20,2V
Izlazna struja 2,4-4,5A
Potrošnja u stanju pripravnosti 0,15 W (bez opterećenja)
Snaga snage 90W
Izlazni napon punog raspona
Visoka učinkovitost do 89%
Stabilizirani izlaz, mala mrena i niske smetnje
Zaštita od prekomjerne struje (OCP), zaštita od prenapona (OVP),
Zaštita od kratkog spoja (SCP)
Izlaz:
5V-3A / 5,2V-2,4A / 9V-3A / 12V-3A / 15V-3A / 20V-4,5A / 20,2V-4,3A - max. 90W
+ Pokaži vse
Garancija na izdelek24 mjeseca
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Primo Universal, 19V, 70W
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Primo Universal, 19V, 70W
Slika Polnilec za prenosni računalnik LC POWER LC-NB-PRO-140-C, USB-C, 140W, univerzalni
Polnilec za prenosni računalnik LC POWER LC-NB-PRO-140-C, USB-C, 140W, univerzalni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za Asus, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za Asus, črni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za HP, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za HP, črni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 100W, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 100W, črni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 240W, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 240W, črni