Polnilec za prenosni računalnik LC POWER LC-NB-PRO-140-C, USB-C, 140W, univerzalni
product.code: 010.195.062
LC-NB-PRO-140-C
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: LC POWER
Garancija na izdelek
24 mjeseca
Zanesljivost in učinkovitost za vse vaše naprave
LC-Power LC-NB-PRO-140-C univerzalni polnilec zagotavlja izjemno zanesljivost in prilagodljivost, kar ga naredi idealnega za uporabnike, ki iščejo rešitev za napajanje svojih prenosnih računalnikov in drugih USB-C naprav. Z maksimalno močjo 140 W ta polnilec zagotavlja hitro in varno polnjenje za širok spekter združljivih naprav. Ne glede na to, ali uporabljate prenosni računalnik, tablični računalnik ali pametni telefon, LC-NB-PRO-140-C se prilagaja vašim potrebam.
UNIVERZALNA KOMPATIBILNOST
VISOKA UČINKOVITOST IN ENERGETSKA UČINKOVITOST
VARNOSTNE LASTNOSTI ZA BREZSKRBNI UPORABO
PRAKTIČNA ZASNOVO ZA VSAKODNEVNO UPORABO
Z dimenzijami 128 x 70 x 30 mm in težo le 474 g je ta polnilec zelo prenosljiv. Njegov kompakten dizajn ga naredi idealnega za uporabnike v gibanju, bodisi na potovanjih, bodisi pri delu izven pisarne ali enostavno tiste, ki želijo večjo prilagodljivost. Kabel dolžine 120 cm omogoča enostavno povezovanje, medtem ko dodatni napajalni kabel dolžine 150 cm zagotavlja dodatno praktičnost.
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE
Polnilec LC-NB-PRO-140-C ima vhodni napetostni razpon 110-240 V, kar ga naredi primernega za globalno uporabo. Izhodni napetostni razpon je od 5,0 do 28,0 V, izhodna moč pa od 3,0 do 5,0 A, kar zagotavlja fleksibilnost za različne naprave. Njegova poraba v pripravljenosti je manjša od 0,5 W, kar pripomore k manjši porabi energije, medtem ko certifikati, kot je CE, zagotavljajo kakovost in varnost.
PRILAGODLJENO MODERNIM UPORABNIKOM
ZAKLJUČEK
+ Pokaži vse
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za Asus, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za Asus, črni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za HP, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo, 90W, za HP, črni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 100W, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 100W, črni
Slika Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 240W, črni
Polnilec za prenosni računalnik TRUST Maxo 4-Port, 240W, črni