Monitor 27" PHILIPS 27E2N1110/00, FHD, IPS, 120Hz, 4ms, 300cd/m2, črn
product.code: 010.601.734
27E2N1110/00
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: PHILIPS
Garancija na izdelek
36 mjeseci
JASEN IN ZANESLJIV ZASLON ZA VSAKDNEVNO UPORABO
IPS TEHNOLOGIJA ZA ZVESTO BARVO
IPS plošča zagotavlja naravne in dosledne barve s širokimi koti gledanja 178°/178°, kar omogoča, da je vsebina videti enako dobro ne glede na položaj. Kontrastno razmerje 1500:1 in svetlost 300 cd/m2 zagotavljata jasno in uravnoteženo sliko, razmerje stranic 16:9 pa zagotavlja idealen format za delo z dokumenti, večpredstavnostjo in brskanje po internetu.
GLADKEJŠI ZASLON KOT STANDARDNI MONITORJI
S hitrostjo osveževanja 120 Hz prek HDMI-ja Philips 27E2N1110 ponuja bolj gladko gibanje slike kot standardni 60 Hz monitorji. Odzivni čas 4 ms dodatno zmanjša zamegljenost in naredi zaslon udoben za delo in občasno igranje iger.
ERGONOMIJA IN ENERGETSKA UČINKOVITOST
Monitor omogoča nagib od -5° do 20°, kar zagotavlja udobno uporabo, prilagojeno vašim potrebam. S težo 3,5 kg in tanko zasnovo ga je enostavno postaviti in premikati. Poraba energije le 15,6 W ga naredi učinkovito izbiro za vsakodnevno uporabo.
POVEZLJIVOST ZA SODOBNE IN KLASIČNE NAPRAVE
POVZETEK
Philips 27E2N1110 je praktičen in zanesljiv monitor, ki združuje 27-palčni zaslon Full HD IPS, hitrost osveževanja 120 Hz in široke kote gledanja. Z energetsko učinkovitostjo, ergonomskim nagibom in možnostmi povezljivosti za nove in starejše naprave je odlična izbira za delo, študij in vsakodnevno večpredstavnost.
+ Pokaži vse
Diagonalna velikost zaslona (palec)27"