Gaming monitor 27" PHILIPS Evnia 27M2N3200NF/00, FHD, IPS, 144Hz, 4ms, 300cd/m2, G-Sync, črn
product.code: 010.601.732
27M2N3200NF/00
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: PHILIPS
Garancija na izdelek
36 mjeseci
HITER IN ZANESLJIV IGRALNI MONITOR
GLADKO IN DINAMIČNO IGRALSTVO
Z osveževalno frekvenco 144 Hz in podporo za tehnologijo G-SYNC monitor zagotavlja brezhibno izkušnjo brez trganja in zatikanja slike. Odzivni čas 4 ms dodatno zmanjša zamegljenost in omogoča natančne reakcije v hitrih prizorih, kar vam daje prednost v tekmovalnih igrah.
ŽIVAHNE BARVE IN IPS PLOŠČA
IPS plošča zagotavlja zveste in bogate barve s širokimi koti gledanja 178°/178°. Kontrastno razmerje 1500:1 in svetlost 300 cd/m2 zagotavljata odlično ravnovesje med svetlimi in temnimi toni, zaradi česar vsaka podrobnost jasno izstopa. Popoln je za uživanje v igrah, filmih in večpredstavnosti.
ERGONOMIJA IN ELEGANTNA OBLIKOVANJE
POVEZLJIVOST IN FUNKCIONALNOST
Z vhodoma HDMI 1.4 in DisplayPort 1.4 je monitor združljiv z različnimi napravami, pa naj gre za računalnike ali konzole. Dodaten izhod za slušalke omogoča hitro in enostavno povezljivost za popolno igralno izkušnjo, ne da bi pri tem motili druge.
POVZETEK
Philips Evnia 27M2N3200NF je monitor, ustvarjen za igralce, ki iščejo ravnovesje med zmogljivostjo, kakovostjo zaslona in ceno. Z ločljivostjo Full HD, tehnologijo IPS, hitrostjo osveževanja 144 Hz in podporo za G-SYNC ponuja gladko in natančno igralno izkušnjo. Zaradi elegantne oblike, ergonomije in praktičnih možnosti povezljivosti je odlična izbira za vsakodnevno uporabo in igranje iger brez kompromisov.
+ Pokaži vse
NamjenaGaming
Diagonalna velikost zaslona (palec)27"