Monitor 26" LG UltraWide 26WQ500-B, WFHD, IPS, 75 Hz, 5 ms, 250 cd/m2, FreeSync, črn
product.code: 010.601.683
26WQ500-B
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: LG
Garancija na izdelek
36 mjeseci
Tehnične specifikacije:
Diagonala zaslona: 26" (66 cm)
Ločljivost: WFHD (2560 × 1080) – ultraširoka ločljivost
Panel: IPS – široki vidni koti in natančne barve
Osveževalna frekvenca: 75 Hz
Odzivni čas: 5 ms
Svetlost: 250 cd/m2
Tehnologija: AMD FreeSync – sinhronizacija slike za manj trganja
Barva: črna
+ Pokaži vse
Diagonalna velikost zaslona (palec)26"
Tehnologija zaslonaLED-IPS
Maksimalna ločljivostWFHD 2560x1080
Razmerje stranic21:9
Ukrivljeni zaslonNe
Osveževanje zaslona [Hz]75
Čas odziva5
Svetlost (cd/m2)250
Kontrast1000:1
Vidni kot178/178
FreeSyncDa
PivotNe
HDMI2
Avdio izhodDa
ZvočnikNe
Mere s stojalom [mm]635,7x385,3x211,5
VESA100x100
Kabli v paketuHDMI
Barva
Črna
Energijski razredF
Garancija na izdelek36 mjeseci
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Gaming monitor 25" MSI G255F, FHD, IPS, 180Hz, 1ms, 300cd/m2, črni
Gaming monitor 25" MSI G255F, FHD, IPS, 180Hz, 1ms, 300cd/m2, črni