Gaming monitor 24" TESLA 24GH345BF, FHD, IPS, 180Hz, 1ms, 400cd/m2, črni
product.code: 010.601.561
24GH345BF
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: TESLA
Garancija na izdelek
24 mjeseca
Tesla 24GH345BF – VRHUNSKI GAMING MONITOR ZA IGRAČE IN KREATIVCE
Za zahtevne igralce so hitrost in fluidnost prikaza ključni. Tesla 24GH345BF se odlikuje impresivno hitrostjo osveževanja 180 Hz, kar omogoča izredno gladke prehode in zmanjša zamučeno gibanje. Z časom odziva 1 ms (MPRT) in 5 ms (GTG) se minimalizirajo kašnjenja in ghosting efekti, kar prinaša prednost pri hitrih in kompetitivnih igrah. Te značilnosti zagotavljajo, da bo vsak gib prikazan s maksimalno preciznostjo, omogočajoč igralcem, da hitreje in učinkoviteje reagirajo.
Monitor je zasnovan s poudarkom na udobnost, omogočajoč prilagoditev nagiba od -5° do +15°, kar korisnikom omogoča prilagoditev optimalnega kota gledanja. Što se tiče povezljivosti, je opremljen z dvema HDMI 2.0 portoma in enim DisplayPort 1.2 vhodom, kar omogoča fleksibilnost pri povezovanju z različnimi napravami, kot so računalniki, konzole za igre in multimedijske naprave. Također ima 3,5 mm audio izhod za povezavo slušalk ali zunanjih zvočnikov, kar omogoča uživanje v visokokvalitetnem zvoku brez motenj.
Tesla 24GH345BF prihaja v elegantni črni barvi z modernim in tankim dizajnom, ki se lako vključuje v vsak prostor, bodisi da gre za domači uredu, igraški prostor ali profesionalni studio. Antirefleksivna površina zaslona zmanjša odsev in omogoča ugodno gledanje tudi v osvetljenih prostorih, kar zagotavlja, da vanjski viri svetlobe ne motijo vaše vizualno izkušnjo. Monitor je kompatibilen z VESA nosačema 75x75 mm, kar omogoča montažo na steno ali prilagojene nosače za dodatno fleksibilnost pri postavljanju. Ta značilnost je posebno koristna za uporabnike, ki želijo prihraniti prostor na delovnem mizu ali prilagoditi položaj monitorja po svojih specifičnih potrebah.
S maksimalno porabo energije 30 W in porabo v stanju pripravnosti manjšo od 0,5 W je Tesla 24GH345BF energetsko učinkovit, zmanjša porabo energije brez kompromisov pri performansah. Ta energetska učinkovitost ne samo da zmanjša stroške električne energije, ampak tudi prispeva k ohranjanju okolja s zmanjšano skupno porabo energije.
+ Pokaži vse
NamjenaGaming
Diagonalna velikost zaslona (palec)24"
Tehnologija zaslonaLED-IPS
Maksimalna ločljivostFHD 1920x1080
Razmerje stranic16:9
Ukrivljeni zaslonNe
Osveževanje zaslona [Hz]180
Čas odziva1
Svetlost (cd/m2)400
Kontrast1000:1
Vidni kot178
PivotNe
HDMI2
VESA75 x 75
Barva
Črna
Energijski razredE
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Gaming monitor 27" MSI PRO MP271A E2, FHD, IPS, 120Hz, 1ms, 300cd/m2, crni
Gaming monitor 27" MSI PRO MP271A E2, FHD, IPS, 120Hz, 1ms, 300cd/m2, crni