Premium monitor 34" LG UltraWide 34WR55QK-B.AEU, UWQHD, VA, 100Hz, 5ms, 300 cd/m2, ukrivljen, črn
product.code: 010.601.687
34WR55QK-B.AEU
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: LG
Garancija na izdelek
36 mjeseci
PROSTORN ZAKRIVLJEN ZASLON ZA MAKSIMALNO PRODUKTIVNOST
VISOK KONTRAST IN ŠIROK KOT GLEDANJA
Zahvaljujoč VA tehnologiji ta monitor ponuja izjemno tipično kontrastno razmerje 3000:1, ki omogoča prikaz globokih črnih odtenkov in živih barv. S svetilnostjo 300 cd/m2 in širokimi koti gledanja 178° horizontalno in vertikalno ostaja vsebina jasna in natančna skoraj iz katerekoli perspektive. Hitri odzivni čas 5 ms (GtG v načinu "Faster") še dodatno prispeva k brezhibni sliki, tudi pri prikazu hitrih akcijskih posnetkov ali iger.
GLADKA SLIKA V VSEH SCENARIJIH
Osveževalna frekvenca 100 Hz zagotavlja tekoče premikanje slike brez trzanja, kar je posebej koristno pri delu z videoposnetki, igranju ali vsakodnevnih opravilih, ki zahtevajo natančnost in gladkost. Ne glede na to, ali delate v Excelu, urejate video ali uživate v filmu, je prikaz vedno prijeten in oster.
MODERNA POVEZLJIVOST IN FLEKSIBILNOST
ERGONOMSKA ZASNOVA IN PRILAGODLJIVOST
ENERGETSKA UČINKOVITOST IN TRAJNOST
Z običajno porabo energije 38,4 W in zunanjim napajalnikom s podporo za globalni napetostni razpon (100~240 V, 50/60 Hz) ta monitor zagotavlja visoko učinkovitost. S 3-letno garancijo LG dodatno potrjuje zanesljivost in kakovost izdelka, zaradi česar je pametna naložba za dolgoročno uporabo.
POVZETEK
LG UltraWide 34WR55QK je vrhunski ukrivljeni monitor, ki združuje impresiven 34-palčni UltraWide zaslon, ločljivost 3440 x 1440, osveževalno frekvenco 100 Hz in močan kontrast za vrhunsko vizualno izkušnjo. S vsestranskimi možnostmi povezovanja, ergonomsko zasnovo in funkcionalnostjo USB-C je idealna izbira za uporabnike, ki želijo maksimalno produktivnost, eleganco in zanesljivost v enem samem napravi.
+ Pokaži vse
NamjenaPremium
Diagonalna velikost zaslona (palec)34"
Tehnologija zaslonaLED-VA
Maksimalna ločljivostUWQHD 3440x1440
Razmerje stranic21:9
Ukrivljeni zaslonDa
Osveževanje zaslona [Hz]100
Čas odziva5
Svetlost (cd/m2)300
Kontrast3000:1
Vidni kot178/178
G-SyncNe
FreeSyncNe
PivotNe
HDMI2
DisplayPort1
USB 3.02
USB-C1
Avdio izhodDa
ZvočnikNe
Mere s stojalom [mm]809x568,3x260
VESA100x100
Kabli v paketuHDMI, USB-C
Barva
Črna
Energijski razredF
Garancija na izdelek36 mjeseci
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Monitor 24" DELL P2425E, WUXGA, IPS, 100Hz, 5ms, 300cd/m2, pivot, črni
Monitor 24" DELL P2425E, WUXGA, IPS, 100Hz, 5ms, 300cd/m2, pivot, črni