Gaming monitor 34" TESLA GH49 34GH949BW3, UWQHD, VA, 165Hz, 1ms, 500cd/m2, G-Sync, FreeSync, ukrivljen, zvočniki, črn
product.code: 010.601.692
34GH949BW3
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: TESLA
Garancija na izdelek
24 mjeseca
Tesla 34GH949BW3 je napreden ukrivljeni monitor, zasnovan za uporabnike, ki iščejo impresivno vizualno doživetje, ne glede na to, ali gre za igranje iger, multimedijo ali profesionalno delo. Ta model spada v razred ultraširokih monitorjev z zaslonom razmerja 21:9 in diagonalo 34 palcev, zaradi česar je idealna izbira za večopravilnost, delo z več okni ter popolno potopitev v video igre in filme.
Ena glavnih prednosti tega modela je visoka osveževalna frekvenca 165 Hz (dosegljiva preko DisplayPort priključka), kar zagotavlja izjemno gladek prikaz slike v igrah in hitrih prizorih. Čas odziva znaša 1 ms MPRT ali 5 ms GTG, kar zagotavlja minimalno zameglitev gibanja in boljši odziv pri dinamičnih vsebinah. Monitor podpira tudi prilagodljivo sinhronizacijo, ki preprečuje “screen tearing” in trzanje slike.
Na ergonomskem področju monitor nudi impresivne možnosti prilagoditve: nastavljanje nagiba v razponu od -5° do +20°, višine do 110 mm, vrtenje levo in desno do ±30° ter pivot funkcijo (rotacija v pokončni način) v razponu ±5°. Te funkcije ga naredijo primernega za delovna okolja, kjer je pomembno ergonomsko prilagajanje delovne površine posameznim potrebam uporabnika.
Kar zadeva povezljivost, Tesla GH949 ponuja številne možnosti: en DisplayPort 1.4, dva HDMI 2.0 priključka, en USB-C priključek s podporo za polnjenje do 65 W ter 3,5 mm izhod za slušalke. Zahvaljujoč USB-C konektorju lahko uporabniki povežejo prenosnike, tablice in druge naprave prek enega kabla, pri čemer hkrati prenašajo sliko, podatke in napajanje. To znatno zmanjšuje potrebo po dodatnih kablih in povečuje prilagodljivost na delovni mizi. Vključena je tudi Kensington Lock zaščita za varnost naprave.
Tesla GH949 je priložen z nastavljivim stojalom in podpira VESA montažo (75x75 mm), kar uporabnikom omogoča pritrditev na steno ali na monitorje po meri. Skupna teža monitorja s stojalom znaša 6,75 kg, bruto teža s pakiranjem pa 9,3 kg. Dimenzije naprave s stojalom so 799 x 523 x 288 mm, brez stojala pa 799 x 362 x 161 mm, kar ga naredi kompaktnega glede na velikost zaslona.
V paketu je tudi DP kabel dolžine 1,5 metra, uporabniški priročnik in DC adapter z močjo 19V - 7,9A. Type-C ali HDMI kabel ni priložen, kar je treba upoštevati pri načrtovanju povezav z različnimi napravami.
+ Pokaži vse
NamjenaGaming
Diagonalna velikost zaslona (palec)34"