Igralni monitor 34" SAMSUNG ViewFinity S6 S65UC LS34C652UAUXEN, UWQHD, VA, 100Hz, 5ms, 350cd/m2, FreeSync, zakrivljeni, zvočniki, črn
product.code: 010.601.774
LS34C652UAUXEN
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: SAMSUNG
Garancija na izdelek
24 mjeseca
VRHUNSKI ULTRA ŠIROKI MONITOR ZA PRODUKTIVNOST IN KREATIVNO DELO
ODLIČNA KAKOVOST SLIKE
Zaslon VA zagotavlja žive barve, visok kontrast in izjemno jasnost. Zahvaljujoč 10-bitni barvni globini in podpori za več kot milijardo odtenkov je zaslon realističen in natančen, zaradi česar je idealen za urejanje fotografij, videoposnetkov in grafičnega oblikovanja. Ločljivost Ultra WQHD ponuja široko vidno polje in dovolj prostora za več oken hkrati, kar izboljšuje večopravilnost in produktivnost. Hitrost osveževanja 100 Hz zagotavlja gladek prikaz vsebine, širok kot gledanja 178° pa zagotavlja dosledne barve iz katerega koli položaja.
POVEZLJIVOST IN PRIROČNE FUNKCIJE
ViewFinity S6 je opremljen z vrati USB-C, ki omogočajo prenos slik, prenos podatkov in napajanje do 90 W z enim samim kablom, s čimer ohranjajo vaše delovno mesto urejeno in funkcionalno. Na voljo so tudi HDMI, DisplayPort in USB vozlišče za dodatne naprave. Vgrajeno stikalo KVM omogoča upravljanje dveh računalnikov z eno samo tipkovnico in miško, kar je izjemno priročno za uporabnike, ki delajo z več sistemi. Poleg tega ima monitor vgrajene zvočnike, ki zagotavljajo čist in jasen zvok brez potrebe po dodatnem zunanjem zvočnem sistemu.
OBLIKA IN ERGONOMIJA
POPOLN ZA DELO IN ZABAVO
ZAKLJUČEK
+ Pokaži vse
NamjenaGaming
Diagonalna velikost zaslona (palec)34"