Igralni monitor 34" AOC CU34G2XP/BK, UWQHD, VA, 180Hz, 1ms, 430cd/m2, FreeSync, zakrivljeni, črn
product.code: 010.601.797
CU34G2XP/BK
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: AOC
Garancija na izdelek
36 mjeseci
AOC CU34G2XP/BK – ULTRAŠIROKI IGRALNI MONITOR
Doživite povsem novo igralno izkušnjo z AOC CU34G2XP/BK – 34-palčnim ukrivljenim ultra širokim monitorjem, ki ponuja impresivno kombinacijo hitrosti, natančnosti in kakovosti prikaza. Z ločljivostjo 3440 × 1440 (WQHD), razmerjem stranic 21:9 in ukrivljenostjo 1500R ta monitor ustvarja realističen občutek globine in vas popolnoma potopi v svet iger, filmov ali dela.
ŠIRŠI POGLED IN VEČ PROSTORA ZA DELO
IZJEMNO HITER IN GLADEK ZASLON
Z osveževalno frekvenco 180 Hz in odzivnim časom 1 ms (GtG) je vsak prizor na zaslonu prikazan brezhibno gladko in brez zamegljenosti. Monitor podpira tehnologijo AMD FreeSync Premium, ki sinhronizira zaslon med monitorjem in grafično kartico ter odpravlja zatikanje in trganje. Rezultat je naravna, tekoča izkušnja, ki vam daje prednost v tekmovalnih igrah.
HDR400 IN ERGONOMSKO OBLIKOVANJE
IDEALENO ZA IGRALCE IN PROFESIONALCE
+ Pokaži vse
NamjenaGaming
Diagonalna velikost zaslona (palec)34"