Napajlnik 550W LC Power Integrator Pro LC6550B-SI V3.1, 80+ Bronze, črno
product.code: 010.507.321
LC6550B-SI V3.1
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: LC POWER
Garancija na izdelek
24 mjeseca
PREDSTAVLJAMO THERMALTAKE TOUGHPOWER GF A3 GOLD 1050W NAPAJANJE
Thermaltake Toughpower GF A3 Gold 1050W napajanje dizajnirano je za entuzijaste i profesionalce koji zahtijevaju vrhunske performanse i pouzdanost u svojim računalnim sustavima. S podrškom za najnovije tehnologije i visokim standardima učinkovitosti, ovo napajanje osigurava stabilno napajanje za najzahtjevnije komponente.
80 PLUS GOLD CERTIFIKAT
ATX 3.0 KOMPATIBILNOST
NATIVNI PCIe GEN 5.0 PRIKLJUČAK
Opremljeno nativnim PCIe Gen 5.0 12VHPWR priključkom, ovo napajanje može isporučiti do 600W snage za najnovije grafičke kartice, omogućujući vrhunske performanse bez potrebe za dodatnim adapterima.
POTPUNO MODULARNI DIZAJN
TIHI 120MM VENTILATOR
Napajanje je opremljeno 120mm ventilatorom s fluidnim ležajem, koji osigurava učinkovito hlađenje uz minimalnu razinu buke. Pametna kontrola ventilatora prilagođava brzinu prema opterećenju sustava, osiguravajući optimalne performanse i tihi rad.
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
Snaga: 1050W
Certifikat: 80 PLUS Gold
Standard: ATX 3.0
Ventilator: 120mm s fluidnim ležajem
Priključci:
1 x 24-pin ATX
1 x 12VHPWR (600W)
6 x PCIe 6+2-pin
12 x SATA
4 x Molex
Dimenzije: 150mm (Š) x 86mm (V) x 140mm (D)
ZAKLJUČAK
Thermaltake Toughpower GF A3 Gold 1050W napajanje predstavlja izvrsnu kombinaciju snage, učinkovitosti i naprednih značajki. S podrškom za najnovije standarde i tehnologije, ovo napajanje je idealan izbor za korisnike koji žele osigurati stabilno i pouzdano napajanje za svoje visokoperformansne računalne sustave.
+ Pokaži vse
Moč [W]550
SerijaIntergrator Pro
ModularnoNe
Certifikat učinkovitosti80+ Bronze
Velikost ventilatorja [mm]135
24-pin ATX0
20+4-pin ATX1
8-pin EPS0
4+4-pin EPS1
12VHPWR (12+4-pin)1
8-pin PCIe0
6+2-pin PCIe2
6-pin PCIe0
SATA4
Molex2
Floppy0
ZaščiteOVP, OCP, OPP, SCP, SIP, UVP
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije86 x 150 x 150
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Napajlnik 550W, LC POWER Silent Series LC6550, ATX v2.3, 120mm vent, 80+ Bronze
Napajlnik 550W, LC POWER Silent Series LC6550, ATX v2.3, 120mm vent, 80+ Bronze
Slika Napajalnik 550 W, ANTEC CSK DC 550, 120 mm ventilator, 80+ Bronze
Napajalnik 550 W, ANTEC CSK DC 550, 120 mm ventilator, 80+ Bronze
Slika Kabel za grafičnu karticu LIAN LI Strimer Plus V2 RGB, 8-PIN RGB, 30cm
Kabel za grafičnu karticu LIAN LI Strimer Plus V2 RGB, 8-PIN RGB, 30cm
Slika Napajlnik 650W, MSI MAG A650BN, ATX, 120mm vent, 80+ Bronze
Napajlnik 650W, MSI MAG A650BN, ATX, 120mm vent, 80+ Bronze
Slika Napajlnik 750W, WHITE SHARK General-2, 140mm vent., 80+ Gold, modular
Napajlnik 750W, WHITE SHARK General-2, 140mm vent., 80+ Gold, modular
Slika Napajalnik 650W, MONTECH Beta 650, ATX, 120mm vent. 80+ Bronze
Napajalnik 650W, MONTECH Beta 650, ATX, 120mm vent. 80+ Bronze
Slika Napajalnik 550W, DEEPCOOL PL550D, 12VHPWR, ATX V3.0, 120mm vent., črn, 80+ Bronze
Napajalnik 550W, DEEPCOOL PL550D, 12VHPWR, ATX V3.0, 120mm vent., črn, 80+ Bronze
Slika Napajalnik 650 W, ANTEC CSK DC 650, 120 mm ventilator, 80+ Bronze
Napajalnik 650 W, ANTEC CSK DC 650, 120 mm ventilator, 80+ Bronze
Slika Napajalnik 550 W, BE QUIET System Power 11, 120 mm ventilator, 80+ Bronze
Napajalnik 550 W, BE QUIET System Power 11, 120 mm ventilator, 80+ Bronze
Slika Napajlnik 650W, ANTEC Cuprum Strike CSK 650, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajlnik 650W, ANTEC Cuprum Strike CSK 650, 120mm vent., 80+ Bronze