Napajlnik 650W LC Power Integrator Pro LC6650B-SI V3.1, 80+ Bronze, črno
product.code: 010.507.322
LC6650B-SI V3.1
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: LC POWER
Garancija na izdelek
24 mjeseca
PREDSTAVLJAMO LC6650B-SI V3.1: VAŠ IDEALAN IZBOR ZA POUZDANO I UČINKOVITO NAPAJANJE
IZVRSNA UČINKOVITOST S 80 PLUS BRONZE CERTIFIKATOM
TIHI I UČINKOVITI 135 MM VENTILATOR
Opremljeno tihim 135 mm ventilatorom, ovo napajanje osigurava učinkovito hlađenje bez nepotrebne buke. Ventilator je dizajniran da automatski prilagođava svoju brzinu prema opterećenju sustava, osiguravajući optimalnu ravnotežu između performansi hlađenja i tišine.
ŠIROKA KOMPATIBILNOST I POVEZIVOST
LC6650B-SI V3.1 dolazi s raznovrsnim konektorima kako bi zadovoljilo potrebe modernih sustava:
Jedan 20+4-pinski konektor za matičnu ploču kompatibilan s većinom matičnih ploča.
Jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 550 mm i jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 750 mm za napajanje visokoučinkovitih procesora.
Četiri SATA konektora za povezivanje tvrdih diskova i SSD-ova.
Dva PATA konektora za starije uređaje.
Dva PCI-Express 6+2-pinska konektora i jedan visokoučinkoviti PCI-Express 5.1 12V-2x6 12+4-pinski konektor za napajanje grafičkih kartica, omogućujući podršku za više GPU-ova.
NAPREDNE SIGURNOSNE ZNAČAJKE
OVP (zaštita od prenapona)
OCP (zaštita od prekomjerne struje)
OPP (zaštita od preopterećenja)
SCP (zaštita od kratkog spoja)
SIP (zaštita od prenapona)
UVP (zaštita od preniskog napona)
AKTIVNI PFC I ŠIROKI RASPON NAPONA
LC6650B-SI V3.1 koristi aktivnu korekciju faktora snage (PFC), što poboljšava efikasnost napajanja i smanjuje harmonijska izobličenja. Osim toga, podržava puni raspon ulaznog napona od 100 V do 240 V, što ga čini pogodnim za upotrebu širom svijeta.
EKOLOŠKA ODGOVORNOST
S potrošnjom u stanju pripravnosti manjom od 0,5 W, ovo napajanje ispunjava ErP 2013 standarde energetske učinkovitosti. To znači da ne samo da štedite energiju, već i smanjujete svoj ekološki otisak.
DIMENZIJE I DIZAJN
S dimenzijama od 86 x 150 x 150 mm, LC6650B-SI V3.1 kompaktno je i lako se uklapa u većinu računalnih kućišta. Njegov crni metalni i plastični dizajn pruža elegantan i profesionalan izgled koji će se savršeno uklopiti u vašu računalnu konfiguraciju.
ZAKLJUČAK
+ Pokaži vse
Moč [W]650
SerijaIntergrator Pro
ModularnoNe
Certifikat učinkovitosti80+ Bronze
Velikost ventilatorja [mm]135
24-pin ATX0
20+4-pin ATX1
8-pin EPS0
4+4-pin EPS1
12VHPWR (12+4-pin)1
8-pin PCIe0
6+2-pin PCIe2
6-pin PCIe0
SATA4
Molex2
Floppy0
ZaščiteOVP, OCP, OPP, SCP, SIP, UVP
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije86 x 150 x 150
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Napajlnik 650W, ANTEC Cuprum Strike CSK 650, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajlnik 650W, ANTEC Cuprum Strike CSK 650, 120mm vent., 80+ Bronze