Napajlnik 750W LC Power Integrator Pro LC6750B-SI V3.1, 80+ Bronze, črno
product.code: 010.507.323
LC6750B-SI V3.1
24 mjeseca
PREDSTAVLJAMO LC6750B-SI V3.1: VRHUNSKO NAPAJANJE ZA VAŠ RAČUNALNIK
IZVRSNA UČINKOVITOST S 80 PLUS BRONZE CERTIFIKATOM
TIHI IN UČINKOVITI 135 MM VENTILATOR
Napajanje je opremljeno s tihim 135 mm ventilatorjem, ki zagotavlja učinkovito hlajenje brez nepotrebnega hrupa. Ventilator je zasnovan tako, da samodejno prilagodi svojo hitrost glede na obremenitev sistema, s čimer zagotovi optimalno ravnotežje med hlajenjem in tišino. Ta pristop ne le, da vzdržuje komponente hladne, temveč tudi zagotavlja mirno delovno okolje, kar je še posebej pomembno za uporabnike, ki cenijo tišino med delom.
ŠIROKA KOMPATIBILNOST IN POVEZLJIVOST
LC6750B-SI V3.1 prihaja z različnimi konektorji, da izpolni potrebe modernih sistemov:
Eden 20+4-pinski konektor za matično ploščo, združljiv z večino matičnih plošč.
Eden 4+4-pinski 12V konektor dolžine 550 mm in eden 4+4-pinski 12V konektor dolžine 750 mm za napajanje zmogljivih procesorjev.
Štiri SATA konektorje za povezovanje trdih diskov in SSD-jev.
Dva PATA konektorja za starejše naprave.
Dva PCI-Express 6+2-pinska konektorja in eden visoko zmogljiv PCI-Express 5.1 12V-2x6 12+4-pinski konektor za napajanje grafičnih kartic, ki omogoča podporo za več GPU-jev.
NAPREDNE VARNOSTNE ZNAČILNOSTI
OVP (zaščita pred prenapetostjo)
OCP (zaščita pred prekomerno tokovno obremenitvijo)
OPP (zaščita pred preobremenitvijo)
SCP (zaščita pred kratkim tokom)
SIP (zaščita pred prenapetostjo)
UVP (zaščita pred prenizkim napetostjo)
AKTIVNI PFC IN ŠIROK RANG NAPETOSTI
LC6750B-SI V3.1 uporablja aktivno korekcijo faktorja moči (PFC), kar izboljšuje učinkovitost napajanja in zmanjšuje harmonične popačitve. Poleg tega podpira celoten razpon vhodnega napetosti od 100 V do 240 V, zaradi česar je primeren za uporabo po vsem svetu. Ne glede na to, kje se nahajate, se to napajanje prilagaja lokalnim napetostnim razmeram, kar zagotavlja stabilno in zanesljivo delovanje.
EKOLOŠKA ODGOVORNOST
Z porabo v stanju pripravljenosti manjšo od 0,5 W to napajanje izpolnjuje standarde energetske učinkovitosti ErP 2013. To pomeni, da ne samo, da varčujete z energijo, temveč tudi zmanjšujete svoj ekološki odtis. V današnjem času, ko je ekološka ozaveščenost pomembnejša kot kdaj koli prej, LC6750B-SI V3.1 pomaga pri zmanjšanju porabe energije in prispeva k varovanju okolja.
DIMENZIJE IN ZASNOVA
Z dimenzijami 86 x 150 x 150 mm je LC6750B-SI V3.1 kompaktno in enostavno se prilega večini računalniških ohišij. Njegova črna kovinska in plastična zasnova zagotavlja eleganten in profesionalen videz, ki bo popolnoma usklajen z vašo računalniško konfiguracijo. Ne glede na stil vašega ohišja bo to napajanje dodalo sofisticiranost in funkcionalnost vašemu sistemu.
POVZETEK
+ Pokaži vse
Moč [W]750
SerijaIntergrator Pro
ModularnoNe
Certifikat učinkovitosti80+ Bronze
Velikost ventilatorja [mm]135
24-pin ATX0
20+4-pin ATX1
8-pin EPS0
4+4-pin EPS1
12VHPWR (12+4-pin)1
8-pin PCIe0
6+2-pin PCIe3
6-pin PCIe0
SATA4
Molex2
Floppy0
ZaščiteOVP, OCP, OPP, SCP, SIP, UVP
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije86 x 150 x 150
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Napajlnik 750W, ANTEC Cuprum Strike CSK 750H, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajlnik 750W, ANTEC Cuprum Strike CSK 750H, 120mm vent., 80+ Bronze
Slika Napajalnik 750 W, ANTEC CSK DC 750, 120 mm ventilator, 80+ Bronze, bela barva
Napajalnik 750 W, ANTEC CSK DC 750, 120 mm ventilator, 80+ Bronze, bela barva
Slika Napajalnik 550W, THERMALTAKE BM2, ATX 12V 2.4, 140mm vent, aktivni PFC, 80+ Bronze
Napajalnik 550W, THERMALTAKE BM2, ATX 12V 2.4, 140mm vent, aktivni PFC, 80+ Bronze