Napajlnik 850W LC Power Integrator Pro LC6850G-SI V3.1, 80+ Gold, modularno, črno
product.code: 010.507.327
LC6850G-SI V3.1
24 mjeseca
PREDSTAVLJAMO LC6850G-SI V3.1: VRHUNSKO NAPAJANJE ZA VAŠE RAČUNALO
IZVRSNA UČINKOVITOST S 80 PLUS GOLD CERTIFIKATOM
TIHI I UČINKOVITI 135 MM VENTILATOR
Opremljeno tihim 135 mm ventilatorom, ovo napajanje osigurava učinkovito hlađenje bez nepotrebne buke. Ventilator je dizajniran da automatski prilagođava svoju brzinu prema opterećenju sustava, osiguravajući optimalnu ravnotežu između performansi hlađenja i tišine. Ovaj pristup ne samo da održava komponente hladnima, već i pruža mirno radno okruženje, što je posebno važno za korisnike koji cijene tihu radnu atmosferu.
POTPUNO MODULARNI DIZAJN S SLEEVED KABELIMA
ŠIROKA KOMPATIBILNOST I POVEZIVOST
LC6850G-SI V3.1 opremljeno je raznovrsnim konektorima kako bi zadovoljilo potrebe modernih sustava:
Jedan 20+4-pinski konektor za matičnu ploču kompatibilan s većinom matičnih ploča.
Jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 600 mm i jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 750 mm za napajanje visokoučinkovitih procesora.
Šest SATA konektora za povezivanje tvrdih diskova i SSD-ova.
Dva PATA konektora za starije uređaje.
Tri PCI-Express 6+2-pinska konektora i jedan visokoučinkoviti PCI-Express 5.1 12V-2x6 12+4-pinski konektor za napajanje grafičkih kartica, omogućujući podršku za više GPU-ova.
NAPREDNE SIGURNOSNE ZNAČAJKE
OVP (zaštita od prenapona)
OCP (zaštita od prekomjerne struje)
OPP (zaštita od preopterećenja)
SCP (zaštita od kratkog spoja)
SIP (zaštita od prenapona)
UVP (zaštita od preniskog napona)
AKTIVNI PFC I ŠIROKI RASPON NAPONA
LC6850G-SI V3.1 koristi aktivnu korekciju faktora snage (PFC), što poboljšava efikasnost napajanja i smanjuje harmonijska izobličenja. Osim toga, podržava puni raspon ulaznog napona od 100 V do 240 V, što ga čini pogodnim za upotrebu širom svijeta. Bez obzira na to gdje se nalazite, ovo napajanje prilagođava se lokalnim uvjetima napajanja, osiguravajući stabilan i pouzdan rad.
EKOLOŠKA ODGOVORNOST
S potrošnjom u stanju pripravnosti manjom od 0,5 W, ovo napajanje ispunjava ErP 2013 standarde energetske učinkovitosti. To znači da ne samo da štedite energiju, već i smanjujete svoj ekološki otisak. U današnje vrijeme, kada je ekološka svijest važnija nego ikad, LC6850G-SI V3.1 pomaže vam da smanjite potrošnju energije i doprinesete očuvanju okoliša.
DIMENZIJE I DIZAJN
S dimenzijama od 86 x 150 x 150 mm, LC6850G-SI V3.1 kompaktno je i lako se uklapa u većinu računalnih kućišta. Njegov crni metalni i plastični dizajn pruža elegantan i profesionalan izgled koji će se savršeno uklopiti u vašu računalnu konfiguraciju. Bez obzira na stil vašeg kućišta, ovo napajanje dodat će sofisticiranost i funkcionalnost vašem sustavu.