Napajlnik 850W, GIGABYTE UD850GM PG5, 1200 vent, 80+ gold, modularno
product.code: 010.507.045
GP-UD850GM PG5
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: GIGABYTE
Garancija na izdelek
60 mjeseci
VISOKO UČINKOVITO MODULARNO NAPAJANJE ZA ZAHTEVNE SISTEME
Gigabyte UD850GM-PG5 nudi moč 850 W, kar je idealno za napredne igralne konfiguracije in delovne postaje z visokimi zmogljivostmi. Certifikat 80 PLUS Gold zagotavlja visoko energetsko učinkovitost, zmanjšuje izgube energije in povečuje stabilnost sistema. Združljivost s standardom PCIe 5.0 omogoča podporo za najnovejše grafične kartice in procesorje.
Opremljeno je z 120 mm ventilatorjem z optimizirano tehnologijo za nadzor hrupa, ki zagotavlja tiho delovanje in učinkovito hlajenje, tudi pri visokih obremenitvah. Modularna zasnova omogoča povezovanje le potrebnih kablov, kar zagotavlja boljšo organizacijo notranjosti in boljši pretok zraka v ohišju.
NAPREDNE ZAŠČITE IN KAKOVOST IZDELAVE
POVZETEK
+ Pokaži vse
Moč [W]850
SerijaUltra Durable
ModularnoDa
Certifikat učinkovitosti80+ Gold
Velikost ventilatorja [mm]120
24-pin ATX1
8-pin EPS2
12VHPWR (12+4-pin)1
8-pin PCIe4
SATA8
Molex3
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije150 x 140 x 86
Garancija na izdelek60 mjeseci
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Napajalnik 850W, DEEPCOOL PN850D Gamer Storm, ATX V3.1, 120mm vent., črn, 80+ Gold
Napajalnik 850W, DEEPCOOL PN850D Gamer Storm, ATX V3.1, 120mm vent., črn, 80+ Gold
Slika Napajalnik 750W, BE QUIET Pure Power 13 M, 120mm vent., 80+ Gold, modularno
Napajalnik 750W, BE QUIET Pure Power 13 M, 120mm vent., 80+ Gold, modularno
Slika Napajalnik 750W, BE QUIET Power Zone 2, 140mm vent., 80+ Platinum, modularno
Napajalnik 750W, BE QUIET Power Zone 2, 140mm vent., 80+ Platinum, modularno
Slika Napajalnik 850W, DEEPCOOL PN850M Gamer Storm, ATX V3.1, 120mm vent., črn, 80+ Gold, modularni
Napajalnik 850W, DEEPCOOL PN850M Gamer Storm, ATX V3.1, 120mm vent., črn, 80+ Gold, modularni