Napajalnik 1000W, GIGABYTE UD1000GM PG5 ICE, 120mm vent, 80+ gold, modularni, bel
product.code: 010.507.397
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: GIGABYTE
Garancija na izdelek
36 mjeseci
GIGABYTE GP-UD1000GM PG5 ICE – VIZIJA MOČI IN STABILNOSTI ZA VAŠ RAČUNALNIŠKI SISTEM
VRHUNSKE TEHNOLOGIJE IN PRIPRAVLJENOST NA PRIHODNOST
GP-UD1000GM PG5 ICE je skladen s standardom ATX 3.1 in podpira PCIe Gen 5.1, kar pomeni, da je pripravljen na prihodnost, vključno z grafičnimi karticami, ki zahtevajo 16-pinski (12 + 4) priključek in lahko prek tega priključka porabijo do 600 W. V praksi to pomeni, da lahko s tem napajalnikom brez skrbi namestite najnovejše strojne komponente in ste pripravljeni na nadgradnje. Učinkovitost certifikata 80 PLUS Gold zagotavlja minimalno izgubo energije, manjše oddajanje toplote in tišje delovanje sistema.
KAKOVOST, ZANESLJIVOST IN STABILNOST V VSAKEM ČASU
GIGABYTE je v ta model vgradil 100 % japonske visokokakovostne kondenzatorje, kar dolgoročno izboljša zanesljivost in stabilnost napajalnika. Hlajenje zagotavlja 120 mm ventilator s "pametnim hidravličnim ležajem", ki samodejno prilagaja hitrost glede na obremenitev, pri nižjih obremenitvah sistema pa lahko ventilator miruje, kar ima za posledico skoraj tiho delovanje in odlične pogoje za nočno ali tiho delovanje. Napajalnik ima tudi vse ključne zaščite (OVP, OPP, UVP, OCP, SCP, OTP), kar pomeni, da je vaša strojna oprema zaščitena pred vsemi nepazljivimi situacijami.
MODULARNA ZASNOVA IN ČISTA NAMESTITEV
Z v celoti modularno zasnovo vam GP-UD1000GM PG5 ICE omogoča uporabo le kablov, ki jih resnično potrebujete, kar izboljša pretok zraka v ohišju, zmanjša nered in izboljša estetiko. Črni ploščati kabli dodatno olajšajo upravljanje kablov in prispevajo k čistejšemu videzu računalnika. Kompaktna dolžina ohišja (približno 140 mm) omogoča namestitev tudi v manjša ohišja brez žrtvovanja prezračevalnega prostora.
MOČ, KI JO LAHKO OBČUTITE, KAKOVOST, KI JO LAHKO ZAUPATE
Z močjo 1000 W, eno samo linijo +12V in podporo za visoke obremenitve ta napajalnik zagotavlja stabilno delovanje tudi v najzahtevnejših konfiguracijah, več grafičnih kartic, pretaktirani procesorji ali zahtevna večopravilnost ne bodo problem. Zahvaljujoč visoki učinkovitosti sistem deluje hladneje, ostaja stabilnejši in tišji, kar je še posebej pomembno za uporabnike, ki zahtevajo vrhunsko izkušnjo.
ZANESLJIVA NALOŽBA ZA DOLGOROČNO UPORABO
+ Pokaži vse
Moč [W]1000
SerijaUltra Durable
ModularnoDa
Certifikat učinkovitosti80+ Gold
Velikost ventilatorja [mm]120
24-pin ATX0
20+4-pin ATX1
8-pin EPS0
4+4-pin EPS1
12VHPWR (12+4-pin)1
8-pin PCIe0
6+2-pin PCIe2
6-pin PCIe0
SATA8
Molex3
Floppy1
ZaščiteOVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije150 x 140 x 86
Garancija na izdelek36 mjeseci
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Napajalnik 1000 W, BE QUIET Pure Power 13 M, 120 mm ventilator, 80+ Gold, modularen
Napajalnik 1000 W, BE QUIET Pure Power 13 M, 120 mm ventilator, 80+ Gold, modularen
Slika Napajalnik 1000W, GIGABYTE UD1000GM PG5 V2, 120mm vent, 80+ gold, modularni
Napajalnik 1000W, GIGABYTE UD1000GM PG5 V2, 120mm vent, 80+ gold, modularni
Slika Napajlnik 750W CORSAIR RM750X Shift, ATX v3.1, 140mm vent., 80+ Gold, modularno, belo
Napajlnik 750W CORSAIR RM750X Shift, ATX v3.1, 140mm vent., 80+ Gold, modularno, belo
Slika Napajalnik 750W, MONTECH PLA 750, ATX, modularno, 135mm vent. 80+ Platinum
Napajalnik 750W, MONTECH PLA 750, ATX, modularno, 135mm vent. 80+ Platinum
Slika Napajalnik 850W, MONTECH PLA 850, ATX, modularno, 135mm vent. 80+ Platinum
Napajalnik 850W, MONTECH PLA 850, ATX, modularno, 135mm vent. 80+ Platinum
Slika Napajalnik 1000W, LIAN LI Edge, 80+ Platinum, modularno, črno
Napajalnik 1000W, LIAN LI Edge, 80+ Platinum, modularno, črno