Napajalnik 1600W, GIGABYTE UD1600PM PG5, 140mm vent, 80+ Platinum, modularni
product.code: 010.507.400
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: GIGABYTE
Garancija na izdelek
36 mjeseci
VISOKA MOČ IN ZANESLJIVOST
GIGABYTE UD1600PM PG5 je vrhunski napajalnik, ki zagotavlja impresivnih 1600 W moči in izjemno zanesljivost, idealen za najzahtevnejše uporabnike in konfiguracije. Namenjen je tistim, ki si želijo stabilnega in varnega delovanja sistema, pa naj gre za vrhunski igralni računalnik, delovno postajo za profesionalno uporabo ali sistem z več grafičnimi karticami. Zahvaljujoč popolnoma modularni zasnovi omogoča enostavno namestitev in urejeno upravljanje kablov, kar dodatno izboljša pretok zraka in estetiko znotraj ohišja.
PRIPRAVLJEN NA NAJNOVEJŠE PLATFORME
UD1600PM PG5 je zasnovan v skladu z najnovejšimi standardi ATX 3.1 in PCI Express 5.0, kar zagotavlja popolno združljivost s sodobnimi komponentami in prihodnjimi generacijami grafičnih kartic. Vgrajen 16-pinski kabel PCIe omogoča neposredno povezavo z najnovejšimi grafičnimi karticami, ki zahtevajo visoko raven moči, in zagotavlja do 600 W na priključek. Napajalnik zlahka prenese nenadne sunke moči, ki jih ustvarjajo vrhunski grafični procesorji, kar zagotavlja stabilnost in zanesljivost sistema v vseh pogojih.
IZJEMNA UČINKOVITOST IN KAKOVOST
TIHO DELOVANJE IN SODOBNA OBLIKOVANJE
140 mm ventilator z dvojnim krogličnim ležajem zagotavlja tiho delovanje in dolgo življenjsko dobo. Pri nižjih obremenitvah ventilator samodejno preklopi v pasivni način, s čimer doseže skoraj neslišno izkušnjo med vsakodnevnimi opravili. Ploski črni kabli prispevajo k urejenosti in estetiki, modularna zasnova pa omogoča enostavno prilagajanje in boljši pretok zraka znotraj ohišja.
IDEALNO ZA IGRE IN PROFESIONALNO UPORABO
+ Pokaži vse
Moč [W]1600
SerijaUltra Durable
ModularnoDa
Certifikat učinkovitosti80+ Platinum
Velikost ventilatorja [mm]140
24-pin ATX0
20+4-pin ATX1
8-pin EPS0
4+4-pin EPS2
12VHPWR (12+4-pin)2
8-pin PCIe0
6+2-pin PCIe8
6-pin PCIe0
SATA16
Molex6
Floppy2
ZaščiteOVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije150 x 190 x 86
Garancija na izdelek36 mjeseci
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Napajalnik 1500W CORSAIR HX1500i CP-9020309-EU, ATX 3.1, 140mm vent., 80+ Platinum, modularni
Napajalnik 1500W CORSAIR HX1500i CP-9020309-EU, ATX 3.1, 140mm vent., 80+ Platinum, modularni
Slika Napajalnik 1500W, CORSAIR HX1500i Shift, CP-9020269-EU, ATX v3.1, 140mm vent., 80+ Platinum, modularni
Napajalnik 1500W, CORSAIR HX1500i Shift, CP-9020269-EU, ATX v3.1, 140mm vent., 80+ Platinum, modularni
Slika Napajlnik 1600W, BE QUIET Dark Power Pro 13, ATX v3.0, 135mm vent., modularno, 80+ Titanium
Napajlnik 1600W, BE QUIET Dark Power Pro 13, ATX v3.0, 135mm vent., modularno, 80+ Titanium