Polnilec BELINE BLNCW30C GaN, 30W, PD3.0, USB-C, USB-C kabel, beli
product.code: 010.395.336
Beli02177
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: BELINE
Garancija na izdelek
12 mjeseci
Hišni polnilec Beline BLNCW30C z maksimalno močjo 30 W in napredno GaN tehnologijo ponuja hitro, zanesljivo in energetsko učinkovito polnjenje za vaše naprave. Z USB-C priključkom, podporo za Power Delivery 3.0 (PD 3.0) tehnologijo in priloženim visokokakovostnim USB-C kablom je ta polnilec idealen za vsakodnevno uporabo doma, v pisarni in na potovanjih. Njegova kompaktna velikost, vsestranskost in varnostne funkcije ga naredijo popolno rešitev za sodobne uporabnike.
NAPREDNA GAŃ TEHNOLOGIJA ZA UČINKOVITO POLNJENJE
HITRO POLNJENJE S POWER DELIVERY 3.0 TEHNOLOGIJO
Beline BLNCW30C podpira Power Delivery 3.0 tehnologijo, ki omogoča hitro polnjenje združljivih naprav. Maksimalna moč 30 W zagotavlja, da se vaše naprave hitro napolnijo, vključno s pametnimi telefoni, tablicami in prenosnimi računalniki. Ta funkcija je popolna za uporabnike, ki želijo skrajšati čas polnjenja in zagotoviti optimalne zmogljivosti svojih naprav.
PRILOŽEN USB-C KABEL ZA DODATNO PRAKTIČNOST
KOMPAKTEN IN MODEREN DIZAJN
VARNOSTNE FUNKCIJE ZA ZANESLJIVO POLNJENJE
UNIVERZALNA ZDružLJIVOST
ENERGETSKA UČINKOVITOST ZA DOLGOROČNO UPORABO
ENOSTAVNOST UPORABE
IDEALEN ZA POTOVANJA IN DINAMIČEN SLOG ŽIVLJENJA
POVZETEK
Hišni polnilec Beline BLNCW30C z maksimalno močjo 30 W, USB-C priključkom, napredno GaN tehnologijo in priloženim USB-C kablom ponuja hitrost, varnost in praktičnost v eni napravi. S podporo za Power Delivery 3.0 tehnologijo, univerzalno združljivostjo in naprednimi varnostnimi funkcijami je ta polnilec popoln za vsakodnevno uporabo in potovanja. Beline BLNCW30C zagotavlja, da bodo vaše naprave vedno napolnjene in pripravljene za uporabo, ne glede na vaše potrebe.
+ Pokaži vse
Tip punjačaKućni
Bežično punjenjeNe
Snaga [W]30
USB-C1
USB-C izlaz30 W
Duljina kabla [m]1.00
Standardi punjenjaUSB-PD
CertifikatiCE, RoHS
Barva
Bela
Garancija na izdelek12 mjeseci
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Polnilec  MAXMOBILE QC3.0 TR207, USB-A, 18W, beli
Polnilec MAXMOBILE QC3.0 TR207, USB-A, 18W, beli
Slika Polnilec XIAOMI Mi 20W, USB-C, beli
Polnilec XIAOMI Mi 20W, USB-C, beli
Slika Polnilec BELINE BLNCB30L GaN, 30W, PD3.0, USB-C, Lightning kabel, črni
Polnilec BELINE BLNCB30L GaN, 30W, PD3.0, USB-C, Lightning kabel, črni
Slika Polnilec ASUS ROG AC140-01, 140W, 3xUSB-C, USB-A, US/EU/UK, črn
Polnilec ASUS ROG AC140-01, 140W, 3xUSB-C, USB-A, US/EU/UK, črn
Slika Hišni polnilec XIAOMI HyperCharge, 67W, USB-A
Hišni polnilec XIAOMI HyperCharge, 67W, USB-A
Slika Mobilni USB polnilec TRUST Primo ECO, 10000 mAh, zeleni
Mobilni USB polnilec TRUST Primo ECO, 10000 mAh, zeleni
Slika Avto polnilec XIAOMI Mi 37W Dual-Port, 2x USB-A, črni
Avto polnilec XIAOMI Mi 37W Dual-Port, 2x USB-A, črni
Slika Hišni polnilec MANHATTAN QC 3.0, 18W, USB, beli
Hišni polnilec MANHATTAN QC 3.0, 18W, USB, beli
Slika Polnilec XIAOMI Charging Combo 33W, USB-A, USB-C kabel, beli
Polnilec XIAOMI Charging Combo 33W, USB-A, USB-C kabel, beli
Slika Polnilec CELLULARLINE, 2A, črni
Polnilec CELLULARLINE, 2A, črni
Slika Polnilec CELLULARLINE, 2x USB, 3A, črni
Polnilec CELLULARLINE, 2x USB, 3A, črni
Slika Mobilni USB polnilec XIAOMI 22.5W Power Bank Lite, 10000 mAh, 2xUSB-A, 1xUSB-C, bijeli
Mobilni USB polnilec XIAOMI 22.5W Power Bank Lite, 10000 mAh, 2xUSB-A, 1xUSB-C, bijeli
Slika Polnilec XIAOMI Mi 33W, USB-A i USB-C, beli
Polnilec XIAOMI Mi 33W, USB-A i USB-C, beli