Polnilec BELINE BLNCB30L GaN, 30W, PD3.0, USB-C, Lightning kabel, črni
product.code: 010.395.335
Beli02174
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: BELINE
Garancija na izdelek
12 mjeseci
Hišni polnilec Beline BLNCB30L z maksimalno močjo 30 W in napredno GaN tehnologijo nudi hitro, varno in učinkovito polnjenje za vaše naprave. S podporo za Power Delivery 3.0 (PD 3.0) in priloženim Lightning kablom je ta polnilec popolna rešitev za uporabnike Apple naprav in drugih sodobnih naprav. Njegova kompaktna zasnova, energetska učinkovitost in napredne varnostne funkcije ga naredijo idealnega za vsakodnevno uporabo doma, v pisarni in na potovanjih.
NAPREDNA GAŃ TEHNOLOGIJA ZA MAKSIMALNO UČINKOVITOST
HITRO POLNJENJE S POWER DELIVERY 3.0 TEHNOLOGIJO
Beline BLNCB30L podpira Power Delivery 3.0, kar omogoča hitro polnjenje združljivih naprav, kot so pametni telefoni, tablice in prenosni računalniki. Maksimalna moč 30 W skrajša čas polnjenja, kar zagotavlja optimalno učinkovitost za vse vaše naprave. Ta funkcija naredi polnilec popolnega za uporabnike, ki želijo hitro in varno napolniti svoje naprave.
PRILOŽEN LIGHTNING KABEL ZA DODATNO PRAKTIČNOST
KOMPAKTEN IN ELEGANTEN DIZAJN
NAPREDNE VARNOSTNE FUNKCIJE
UNIVERZALNA ZDružLJIVOST
ENERGETSKA UČINKOVITOST ZA ODRŽLJIVO UPORABO
ENOSTAVNOST UPORABE
IDEALEN ZA POTOVANJA IN DINAMIČEN SLOG ŽIVLJENJA
POVZETEK
Hišni polnilec Beline BLNCB30L z maksimalno močjo 30 W, GaN tehnologijo, USB-C priključkom in priloženim Lightning kablom nudi hitrost, varnost in praktičnost v eni napravi. S podporo za Power Delivery 3.0 tehnologijo, naprednimi varnostnimi funkcijami in univerzalno združljivostjo je ta polnilec popoln za vsakodnevno uporabo in potovanja. Beline BLNCB30L zagotavlja, da bodo vaše naprave vedno napolnjene in pripravljene za uporabo, ne glede na vaše potrebe.
+ Pokaži vse
Tip punjačaKućni
Bežično punjenjeNe
Snaga [W]30
USB-C1
USB-C izlaz30 W
Standardi punjenjaUSB-PD
Barva
Črna
Garancija na izdelek12 mjeseci
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Polnilec  MAXMOBILE QC3.0 TR207, USB-A, 18W, beli
Polnilec MAXMOBILE QC3.0 TR207, USB-A, 18W, beli
Slika Polnilec XIAOMI Mi 20W, USB-C, beli
Polnilec XIAOMI Mi 20W, USB-C, beli
Slika Polnilec BELINE BLNCW30C GaN, 30W, PD3.0, USB-C, USB-C kabel, beli
Polnilec BELINE BLNCW30C GaN, 30W, PD3.0, USB-C, USB-C kabel, beli
Slika Polnilec ASUS ROG AC140-01, 140W, 3xUSB-C, USB-A, US/EU/UK, črn
Polnilec ASUS ROG AC140-01, 140W, 3xUSB-C, USB-A, US/EU/UK, črn
Slika Hišni polnilec XIAOMI HyperCharge, 67W, USB-A
Hišni polnilec XIAOMI HyperCharge, 67W, USB-A
Slika Mobilni USB polnilec TRUST Primo ECO, 10000 mAh, zeleni
Mobilni USB polnilec TRUST Primo ECO, 10000 mAh, zeleni
Slika Avto polnilec XIAOMI Mi 37W Dual-Port, 2x USB-A, črni
Avto polnilec XIAOMI Mi 37W Dual-Port, 2x USB-A, črni
Slika Hišni polnilec MANHATTAN QC 3.0, 18W, USB, beli
Hišni polnilec MANHATTAN QC 3.0, 18W, USB, beli
Slika Polnilec XIAOMI Charging Combo 33W, USB-A, USB-C kabel, beli
Polnilec XIAOMI Charging Combo 33W, USB-A, USB-C kabel, beli
Slika Polnilec CELLULARLINE, 2A, črni
Polnilec CELLULARLINE, 2A, črni
Slika Polnilec CELLULARLINE, 2x USB, 3A, črni
Polnilec CELLULARLINE, 2x USB, 3A, črni
Slika Mobilni USB polnilec XIAOMI 22.5W Power Bank Lite, 10000 mAh, 2xUSB-A, 1xUSB-C, bijeli
Mobilni USB polnilec XIAOMI 22.5W Power Bank Lite, 10000 mAh, 2xUSB-A, 1xUSB-C, bijeli
Slika Polnilec XIAOMI Mi 33W, USB-A i USB-C, beli
Polnilec XIAOMI Mi 33W, USB-A i USB-C, beli