Gaming monitor 32" SAMSUNG Odyssey G5 LS32CG552EUXEN, QHD, VA, 165Hz, 1ms, 300cd/m2, FreeSync, ukrivljen, črni
product.code: 010.601.234
LS32CG552EUXEN
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: SAMSUNG
Garancija na izdelek
24 mjeseca
Osupljiva vizualna izvedba
Izjemna hitrost in fluidnost
Za tekmovalne igralce je hitrost ključnega pomena. Predator X34 V3 ponuja impresivno osveževalno hitrost do 180 Hz preko DisplayPort in USB-C vhodov, medtem ko HDMI podpira do 100 Hz. Z odzivnim časom le 1 ms (GtG) lahko zagotovite, da bodo hitri akcijski prizori prikazani brez zameglitve, kar vam omogoča, da reagirate v delu sekunde.
Vrhunska kakovost slike
S certifikatom VESA DisplayHDR 1000 in 94% DCI-P3 barvnim razponom ta monitor zagotavlja živahne in realistične barve. Ne glede na to, ali raziskujete svetle pokrajine ali temne, atmosferične prizore, bo vsak kader prikazan z izjemno natančnostjo in globino.
Tehnologija brez prekinitev slike
Ergonomska zasnova in povezljivost
Predator X34 V3 je zasnovan z ozirom na udobje in prilagodljivost. Stojalo omogoča nastavljanje višine do 120 mm, naklona od -5° do 20° in vrtenja od -20° do 20°, kar vam omogoča prilagoditev monitorja glede na vaše želje. Kar zadeva povezljivost, monitor ponuja širok spekter možnosti, vključno z dvema HDMI 2.0 vhodoma, DisplayPort 1.4, USB-C s podporo za 90W napajanje ter USB hub za povezovanje perifernih naprav.
Vgrajeni zvočniki in dodatne funkcije
Zaokrožitev celotne izkušnje zagotavljata vgrajena stereo zvočnika z močjo 10 W, ki zagotavljajo kakovosten zvok brez potrebe po dodatnih zvočnikih. Poleg tega ZeroFrame zasnova zmanjšuje okvirje okoli zaslona, kar omogoča večji prikaz in modernejši videz.
Zaključek
+ Pokaži vse
NamjenaGaming
Diagonalna velikost zaslona (palec)32"
Tehnologija zaslonaLED-VA
Maksimalna ločljivostQHD 2560x1440
Razmerje stranic16:9
Ukrivljeni zaslonDa
Območje zaslona87.67
Osveževanje zaslona [Hz]165
Čas odziva1
Svetlost (cd/m2)300
Kontrast2500:1
Vidni kot178/178
Barvna podpora16,7 milijuna
G-SyncNe
FreeSyncDa
PivotNe
D-SUB0
DVI0
HDMI2
DisplayPort1
USB 2.00
USB 3.00
USB-C0
Avdio vhodNe
Avdio izhodDa
ZvočnikNe
Mere s stojalom [mm]710,1 x 533,6 x 272,6
VESA75 x 75
Kabli v paketuHDMI, DisplayPort
Barva
Črna
Energijski razredG
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Prenosni monitor 14" VERBATIM PMT-14, FHD, IPS, 60Hz, 6ms, 250cd/m2, FreeSync, črn
Prenosni monitor 14" VERBATIM PMT-14, FHD, IPS, 60Hz, 6ms, 250cd/m2, FreeSync, črn