Zvočniki GENIUS SP-HF1200B, 36W, leseni
product.code: 010.705.120
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: GENIUS
Garancija na izdelek
24 mjeseca
ELEGANTNA ZASnova IN MOČAN ZVOK ZA POGOSTO UPORABO
TRPEŽNA LESENA KONSTRUKCIJA
MOČ IN KAKOVOST ZVOKA
Ti zvočniki ponujajo skupno izhodno moč 30 W RMS, kar zagotavlja dovolj glasnosti in moči za uživanje v najljubši glasbi ali filmih. Zahvaljujoč dvosistemski zasnovi, ki združuje visokotonske in nizkotončne enote, Genius SP-HF1200B prinaša izjemno jasnost in globino zvoka. Visokotonac zagotavlja čiste in natančne visoke frekvence, medtem ko nizkotonac nudi močne base, ki obogatijo zvočno sliko.
PRILAGODLJIVE KONTROLE ZA NAJVEČJO FLEKSIBILNOST
ŠTEVILNE MOŽNOSTI POVEZAVE
Zvočniki Genius SP-HF1200B so opremljeni s standardnim 3,5 mm priključkom, kar omogoča enostavno povezovanje z različnimi napravami. Ne glede na to, ali želite poslušati glasbo s računalnika, pametnega telefona, tabličnega računalnika ali televizorja, ti zvočniki omogočajo enostavno povezovanje brez dodatne namestitve. Poleg tega AUX vhod zagotavlja fleksibilnost pri povezovanju dodatnih avdio virov, kar jih naredi idealne za vsakodnevno multimedijsko uporabo.
IDEALNI ZA RAZLIČNE SCENARIJE UPORABE
ENERGIJSKA UČINKOVITOST
POVZETEK
+ Pokaži vse
Format zvoka2.0
Moč [W]36
Frekvenčno območje40 Hz – 20 kHz
Kontrole na dotikDa
RGBNe
Napajanje zvučnikaVanjsko napajanje
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Zvočnik MS Echo T500, MSP60003, BT, črni
Zvočnik MS Echo T500, MSP60003, BT, črni
Slika Zvočniki TRUST GXT 629 Tytan RGB Illuminated, 2.1, Gaming, 60W, črni
Zvočniki TRUST GXT 629 Tytan RGB Illuminated, 2.1, Gaming, 60W, črni
Slika Zvočniki GENIUS SW-2.1 1850BT, 50W, črni
Zvočniki GENIUS SW-2.1 1850BT, 50W, črni
Slika Zvočniki LOGITECH Z407 2.1, BT, črni
Zvočniki LOGITECH Z407 2.1, BT, črni
Slika Zvočniki STEELSERIES Arena 3, 2.0, BT, črni
Zvočniki STEELSERIES Arena 3, 2.0, BT, črni
Slika Zvočniki RAZER Nommo V2 X, USB-C, bluetooth, črni
Zvočniki RAZER Nommo V2 X, USB-C, bluetooth, črni
Slika Zvočnik JABRA Speak2 55 MS, USB, Bluetooth, siv
Zvočnik JABRA Speak2 55 MS, USB, Bluetooth, siv
Slika Zvočniki LOGITECH Z623, 2.1, THX, 200W, črni, retail
Zvočniki LOGITECH Z623, 2.1, THX, 200W, črni, retail
Slika Zvočniki LOGITECH Gaming G560, 2.1, 120W, BT, črni
Zvočniki LOGITECH Gaming G560, 2.1, 120W, BT, črni
Slika Zvočnik JABRA Speak 710 UC Link370, USB, BT, črn
Zvočnik JABRA Speak 710 UC Link370, USB, BT, črn
Slika Zvočnik JABRA Speak2 75 MS, USB, Bluetooth, siv
Zvočnik JABRA Speak2 75 MS, USB, Bluetooth, siv
Slika Zvočniki LOGITECH Z906, 5.1, THX, 3D stereo, bežični daljinski, 500W, črni, retail
Zvočniki LOGITECH Z906, 5.1, THX, 3D stereo, bežični daljinski, 500W, črni, retail