UPS APC Back-UPS Pro Gaming, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko, 2x IEC C13, RGB
product.code: 011.602.053
BGM2200B-GR
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: APC
Garancija na izdelek
36 mjeseci
APC Back-UPS Pro 2200VA (BGM2200B-GR): Visokoučinkoviti UPS s kapacitetom od 2200VA/1320W
Specifikacije:
Maksimalna konfigurabilna snaga (Watti): 1,32 kW / 2,2 kVA
Izlazna frekvencija (sinkronizirano s mrežom): 50/60 Hz +/- 3 Hz (Sinhronizacija s mrežom)
Topologija: Linijski interaktivni
Tip valnog oblika: Sinusni val
Vrijeme prijenosa: 8 ms tipično, 10 ms maksimalno
Ulazne specifikacije:
Ulazna frekvencija: 50/60 Hz +/- 3 Hz
Raspon ulaznog napona za glavne operacije: 168 - 302 V
Broj naponskih kabela: 1
Ukupno harmonijsko izobličenje ulaza: Manje od 3 % pri punom opterećenju
Tip potrebne ulazne zaštite: Prekidač strujnog kruga
Ostali ulazni naponi: 230 V
Baterije i punjenje:
Vrsta baterije: Olovno-kiselinska baterija
Uključeni moduli baterije: 1
Tipično vrijeme punjenja: 16 sati
Nominalni napon baterije: 24 V
Očekivani vijek trajanja baterije (godine): 3 - 5
Količina RBC: 1
Snaga punjenja baterije (Watti): 12 W
Zaštita od prekomjerne struje baterije: 15 A