Prenosni Bluetooth zvočnik AKAI ABTSW-30R, 20W, BT, vodoodporen IPX 7, baterija, rdeč
product.code: 020.208.062
ABTSW-30R
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: AKAI
Garancija na izdelek
24 mjeseca
Izdelke Akai odlikuje vrhunska japonska kakovost že od samega začetka leta 1946 v Tokiu.
Zdaj lahko poslušate glasbo na plaži, bazenu, čolnu ...
Tehnologija Bluetooth omogoča povezavo zvočnika na primer s pametnim telefonom.
Avtonomija z enim polnjenjem baterije (4400 mAh) je do 12 ur neprekinjenega predvajanja!
Drugo:
- Standard vodoodpornosti IPX7
- Izhodna moč RMS: 20W
- Velikost zvočnika: 2*2"
- Različica Bluetooth: 5
- Moč Bluetooth: 2dbm
- Frekvenca Bluetooth: 2,402 GHz - 2,480 GHz
- Doseg Bluetooth: do 10 m
- Funkcija AWS (brezžični stereo Akai)
- Prostoročno telefoniranje
- Frekvenčno območje: 50 Hz - 10 kHz
- Baterija: 3,7 V, 4400 mAh
- Vrsta baterije: Litij-ionska
- Čas polnjenja baterije: 4–5 ur
- Življenjska doba baterije: približno 12 ur
- Polnjenje: 5 V (polnilnik ni priložen)
- Dimenzije: 18 x 6,2 x 7,7 cm
- Barva: rdeča
Vsebina paketa:
- zvočnik
- Polnilni kabel USB
- uporabniški priročnik
- garancijski list
Specifikacije/
- Znamka: Akai
- Vrsta izdelka: Bluetooth zvočnik
- USB: ne
- microSD: ne
- Baterija: da (4400 mAh)
+ Pokaži vse
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Zvočnik SKULLCANDY Terrain, BT, 12W, vodoodporen, črn
Zvočnik SKULLCANDY Terrain, BT, 12W, vodoodporen, črn
Slika Zvočnik XIAOMI Bluetooth Speaker, 40W, BT, črn
Zvočnik XIAOMI Bluetooth Speaker, 40W, BT, črn
Slika Zvučnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodootporan, 45W, crni Zvočnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodoodporen, 45 W, črn
Zvučnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodootporan, 45W, crni Zvočnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodoodporen, 45 W, črn
Slika Zvučnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodootporan, 45W, plavi Zvočnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodoodporen, 45 W, moder
Zvučnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodootporan, 45W, plavi Zvočnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodoodporen, 45 W, moder
Slika Zvočnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodoodporen, črn
Zvočnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodoodporen, črn
Slika Zvočnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodoodporen, moder
Zvočnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodoodporen, moder
Slika Zvočnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodoodporen, zelen
Zvočnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodoodporen, zelen
Slika Zvočnik ANKER SoundCore Glow, bluetooth, RGB, 30W, vodoodporen, črn
Zvočnik ANKER SoundCore Glow, bluetooth, RGB, 30W, vodoodporen, črn
Slika Prenosni Bluetooth zvočnik TRUST Azura, RGB, brezžični, črn
Prenosni Bluetooth zvočnik TRUST Azura, RGB, brezžični, črn
Slika JBL Flip Essential 2 zvočnik, Bluetooth, vodoodporen, 20 W, črn
JBL Flip Essential 2 zvočnik, Bluetooth, vodoodporen, 20 W, črn
Slika Zvočnik ANKER SoundCore Select PRO, BT, 30 W, črn
Zvočnik ANKER SoundCore Select PRO, BT, 30 W, črn
Slika Zvočnik ANKER SoundCore Boom 3i, BT, 50W, vodootporen, črn
Zvočnik ANKER SoundCore Boom 3i, BT, 50W, vodootporen, črn
Slika Prenosni Bluetooth zvočnik BOSE SoundLink MICRO, 5W, bluetooth, svetlo moder
Prenosni Bluetooth zvočnik BOSE SoundLink MICRO, 5W, bluetooth, svetlo moder
Slika Prenosni Bluetooth zvočnik BOSE SoundLink MICRO (2nd Gen), 5W, bluetooth, moder
Prenosni Bluetooth zvočnik BOSE SoundLink MICRO (2nd Gen), 5W, bluetooth, moder
Slika Zvočnik JBL Flip 7, bluetooth, vodoodporen, 25W, moder
Zvočnik JBL Flip 7, bluetooth, vodoodporen, 25W, moder
Slika Zvočnik JBL Flip 7, bluetooth, vodoodporen, 25W, črn
Zvočnik JBL Flip 7, bluetooth, vodoodporen, 25W, črn
Slika Zvočnik JBL Flip 7, bluetooth, vodoodporen, 25W, rdeč
Zvočnik JBL Flip 7, bluetooth, vodoodporen, 25W, rdeč
Slika JBL Flip 6 zvočnik, Bluetooth, vodoodporen, 20W, Squad
JBL Flip 6 zvočnik, Bluetooth, vodoodporen, 20W, Squad