Memorija PC-48000, 32GB, G.SKILL Ripjaws S5, F5-6000J3636F16GX2-RS5K, DDR5 6000MHz, kit 2x16GB
product.code: 010.504.101
F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: G.SKILL
Garancija na izdelek
60 mjeseci
NAJMOĆNIJA DDR5 MEMORIJA ZA GAMING I PROFESIONALNI RAD
ULTRA-VISOKE PERFORMANSE
UBRZAN I REAGIRAN SISTEM
Primarna latencija (CAS) iznosi CL36, uz vremenske vrijednosti 36-36-36-96, pri naponu od 1,35 V. Ovi parametri omogućuju dobar kompromis između latencije i frekvencije, pružajući stabilnost i odzivnost u izvedbi.
PAŽLJIVO ODABRANI KOMPONENTI
Svi moduli prolaze kroz selekciju i testiranje G.SKILL-ovih stručnjaka, osiguravajući pouzdan rad i kompatibilnost s mnoštvom matičnih ploča. Isto tako, niskoprofilni dizajn (visina modula iznosi približno 33 mm) osigurava da memorija stane i u kompaktnije kućište ili ispod velikih zračnih hladnjaka bez konflikta.