Prenosnik LENOVO ThinkPad 21SA0017SC / Core Ultra 5 225U, 16GB, 512GB SSD, Intel HD Graphics, 16" WUXGA IPS, Windows 11 Pro, črni
product.code: 010.101.2260
21SA0017SC
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: LENOVO
Garancija na izdelek
36 mjeseci
Garancija na baterijo
12 mjeseci
MOČ POSLOVNEGA UČINKA V VEČERNEM DELOVANJU
Lenovo ThinkPad L16 Gen2 prinaša popolno ravnovesje moči, varnosti in praktičnosti, zaradi česar je idealna izbira za profesionalce, ki zahtevajo zanesljivost pri vsakodnevnem delu. Opremljen z Intel® Core Ultra 5 225U procesorjem z 12 jedri in maksimalnim Turbo delovanjem do 4,8 GHz, podporo za 14 niti in 12 MB predpomnilnika, ta prenosnik zagotavlja visoko raven zmogljivosti in odzivnosti v vseh poslovnih aplikacijah.
NAPREDNI POMNILNIK IN HITRA SHRANJEVANJE
VISOKOKAKOVOSTNI ZASLON ZA PROFESIONALCE
Prenosnik je opremljen s 16-palčnim WUXGA IPS zaslonom ločljivosti 1920x1200 s svetilnostjo 400 nitov in premazom proti bleščanju, ki omogoča jasno in prijetno sliko tudi v svetlih prostorih. S 60 Hz osveževanjem in 45 % NTSC pokritostjo uporabniki dobijo čisto in zanesljivo sliko, idealno za produktivnost in poslovno komunikacijo.
VARNOST IN ZASEBNOST NA PRVEM MESTU
POVEZLJIVOST BREZ KOMPROMISOV
Opremljen z različnimi priključki, vključno s tremi USB-A, dvema Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps priključkoma s podporo za DisplayPort 2.1 in napajanjem, HDMI 2.1 s podporo do 4K/60Hz, RJ-45, ter dodatnimi možnostmi, kot sta čitalec pametnih kartic in nano-SIM reža, ta prenosnik omogoča brezhibno povezovanje z različnimi napravami in omrežji. Z Intel® Wi-Fi 6E AX211 in Bluetooth 5.3 uživajo uporabniki stabilne in hitre brezžične povezave.
MULTIMEDIJSKA IZKUŠNJA IN UDOBJE
Stereo zvočniki, optimizirani s tehnologijo Dolby Atmos®, prinašajo vrhunski zvok, medtem ko dvojni mikrofon omogoča kristalno jasno komunikacijo. Tipkovnica s podsvetlitvijo nudi udobje in funkcionalnost tudi v slabše osvetljenih pogojih, baterija s kapaciteto 57 Wh pa skupaj z 65W USB-C polnilcem zagotavlja dolgotrajno delovanje skozi celoten dan.
ODPORNA IZDELAVA IN ZANESLJIVOST
POVZETEK
+ Pokaži vse
SerijaThinkPad
ProcesorIntel
Vrsta procesorjaCore Ultra 5
Model procesorja225U
Procesor brzina [GHz]4,8
Število jeder procesorja12
Cache memorija [MB]12 MB Intel Smart Cache
RAM - delovni pomnilnik [GB]16
Tip RAM-aDDR5
Takt RAM-a [MHz]5600
RAM [ukupan broj utora]2
RAM [podpora do - GB]64
Kapaciteta SSD-ja [GB]512
SSD [tip]M.2 2280
GrafikaIntel
Model grafikeHD Graphics
Integrirana grafikaDa
Velikost ekrana16"