Kućni punjač LC POWER LC-GAN-100, USB-A + 2xUSB-C, GaN 100W, bijeli
product.code: 010.395.478
LC-NB-GAN-100
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: LC POWER
Garancija na izdelek
24 mjeseca
KOMPETENTAN I POUZDAN GAN PUNJAČ VISOKE SNAGE
VISOKA UKUPNA SNAGA DO 100 W
Model LC-GAN-100 nudi ukupnu izlaznu snagu do 100 W putem svojih USB-C priključaka, što ga čini sposobnim brzo napajati i puniti zahtjevnije uređaje poput prijenosnih računala, tableta, pametnih telefona i drugih USB-kompatibilnih gadgeta. Visoka izlazna snaga omogućuje sigurno i brzo punjenje čak i većih uređaja, što ga čini idealnim rješenjem za suvremene korisnike koji koriste više uređaja istovremeno.
FLEKSIBILNA PODRŠKA ZA RAZLIČITE UREĐAJE
USB-C portovi podržavaju niz naponskih profila, uključujući 5 V, 9 V, 12 V, 15 V i 20 V, što omogućuje optimizirano brzo punjenje za različite uređaje bez rizika od oštećenja. Pametna distribucija snage automatski prilagođava izlaznu snagu prema potrebi svakog povezanog uređaja, omogućujući stabilnu i učinkovitu isporuku energije. Zagrebačkoj dinamici odgovara sposobnost istovremenog punjenja više uređaja bez smanjenja performansi.
UGRAĐENE SIGURNOSNE ZAŠTITE
KOMPATIBILAN SA ŠIROKIM SPEKTROM UREĐAJA
PRIKLADAN ZA PUTOVANJA I SVAKODNEVNI RAD
SAŽETAK
LC-Power LC-GAN-100 je snažan i učinkovit GaN USB punjač s ukupnom snagom do 100 W, višestrukim izlazima, inteligentnom distribucijom snage i naprednim sigurnosnim značajkama. Kombinira praktičnost, performanse i pouzdanost u kompaktnom uređaju, čineći ga izvrsnim izborom za sve vaše uređaje i potrebe punjenja.
+ Pokaži vse
Tip punjačaKućni
Snaga [W]100
Kapacitet [mAh]0
USB-A1
USB-C2
Duljina kabla [m]0.00
Barva
Bela
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Brezžični polnilec TREED Sandy Oak Qi, 15W, MagSafe
Brezžični polnilec TREED Sandy Oak Qi, 15W, MagSafe
Slika Auto punjač BELINE BLNWCH01, bežični, za smartphone/Apple Watch/AirPods
Auto punjač BELINE BLNWCH01, bežični, za smartphone/Apple Watch/AirPods
Slika Polnilec APPLE, USB-C Power Adapter, 20W
Polnilec APPLE, USB-C Power Adapter, 20W
Slika Namizni polnilnik D-LINK DCP-651, 65W, 2xUSB-C, 1xUSB-A, QC, PD, bel
Namizni polnilnik D-LINK DCP-651, 65W, 2xUSB-C, 1xUSB-A, QC, PD, bel
Slika Mobilni USB polnilec TRUST Avala, 20000 mAh, PD, črn
Mobilni USB polnilec TRUST Avala, 20000 mAh, PD, črn
Slika Polnilec TRUST Maxo, 2xUSB-C, 65W, beli
Polnilec TRUST Maxo, 2xUSB-C, 65W, beli
Slika Hišni polnilnik SAMSUNG T2510, 25 W, USB-C, USB-C kabel, bel
Hišni polnilnik SAMSUNG T2510, 25 W, USB-C, USB-C kabel, bel
Slika Polnilec ANKER PowerPort 2 1 PD i 1PIQ, USB-A i USB-C, beli
Polnilec ANKER PowerPort 2 1 PD i 1PIQ, USB-A i USB-C, beli
Slika Avto polnilec XIAOMI 67W, USB-A i USB-C, črni
Avto polnilec XIAOMI 67W, USB-A i USB-C, črni
Slika Polnilec  VEGER Y9, 3u1, brezžični, sivi
Polnilec VEGER Y9, 3u1, brezžični, sivi
Slika Mobilni USB polnilec VEGER C20, 20000 mAh, vgrajeni kablovi, črni
Mobilni USB polnilec VEGER C20, 20000 mAh, vgrajeni kablovi, črni
Slika Mobilni USB polnilec  TRUST Redoh, 20000 mAh, črni
Mobilni USB polnilec TRUST Redoh, 20000 mAh, črni
Slika Mobilni USB polnilec TRUST Redoh, 20000 mAh, modri
Mobilni USB polnilec TRUST Redoh, 20000 mAh, modri
Slika Polnilec SAMSUNG T2510, 25W, USB-C, USB-C kabel, črni
Polnilec SAMSUNG T2510, 25W, USB-C, USB-C kabel, črni
Slika Mobilni USB polnilec ANKER Powerbank 20000mAh, 30W, USB-C kabel, črni
Mobilni USB polnilec ANKER Powerbank 20000mAh, 30W, USB-C kabel, črni
Slika Mobilni USB polnilec TRUST Fiera, 20000 mAh, črn
Mobilni USB polnilec TRUST Fiera, 20000 mAh, črn
Slika Mobilni USB polnilec XIAOMI 33W Power Bank 20000 mAh, vgrajeni kabeli, USB-A, USB-C
Mobilni USB polnilec XIAOMI 33W Power Bank 20000 mAh, vgrajeni kabeli, USB-A, USB-C
Slika Mobilni USB polnilec XIAOMI 33W Power Bank 20000 mAh, vgrajeni kabeli, USB-A, USB-C, modri
Mobilni USB polnilec XIAOMI 33W Power Bank 20000 mAh, vgrajeni kabeli, USB-A, USB-C, modri
Slika Mobilni USB polnilec XIAOMI 18W Power Bank, 30000 mAh, 2x USB-A, 1x USB-C, 1x Micro-USB
Mobilni USB polnilec XIAOMI 18W Power Bank, 30000 mAh, 2x USB-A, 1x USB-C, 1x Micro-USB
Slika Brezžični polnilec TREED Dark Walnut Qi, 15W, MagSafe
Brezžični polnilec TREED Dark Walnut Qi, 15W, MagSafe