Polnilec BELINE BLN3CB65 GaN, 65W, PD3.0/QC3.0, 2xUSB-C + USB-A,črni
product.code: 010.395.343
Beli02750
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: BELINE
Garancija na izdelek
12 mjeseci
Hišni polnilec Beline BLN3CB65 z maksimalno močjo 65 W združuje napredno GaN tehnologijo, podporo za PD 3.0 in QC 3.0 tehnologijo ter vsestranskost s tremi priključki – dvema USB-C in enim USB-A. Ta polnilec je zasnovan za uporabnike, ki iščejo hitro, učinkovito in varno polnjenje za več naprav hkrati. Njegova kompaktna velikost, vsestranskost in napredne funkcije ga naredijo popolno rešitev za vsakodnevno uporabo doma, v pisarni ali na potovanjih.
NAPREDNA GAŃ TEHNOLOGIJA ZA OPTIMALNO UČINKOVITOST
MAKSIMALNA MOČ 65 W ZA HITRO POLNJENJE
Polnilec zagotavlja maksimalno moč 65 W, kar ga naredi idealnega za hitro polnjenje naprav z visokimi energetskimi zahtevami, kot so prenosni računalniki, tablice in pametni telefoni. USB-C priključki omogočajo hitro polnjenje najnovejših naprav, medtem ko USB-A priključek zagotavlja združljivost z dodatnimi napravami. Ne glede na napravo, Beline BLN3CB65 zagotavlja stabilno in učinkovito polnjenje.
TRI PRIKLJUČKI ZA POLNJENJE
KOMPAKTEN IN MODEREN DIZAJN
NAPREDNE VARNOSTNE FUNKCIJE
UNIVERZALNA ZDružLJIVOST
ENERGETSKA UČINKOVITOST ZA ODRŽLJIVO UPORABO
ENOSTAVNOST UPORABE
IDEALEN ZA POTOVANJA IN DINAMIČEN STIL ŽIVLJENJA
POVZETEK
Hišni polnilec Beline BLN3CB65 z maksimalno močjo 65 W, dvema USB-C in enim USB-A priključkom ter podporo za GaN, PD 3.0 in QC 3.0 tehnologijo ponuja hitrost, varnost in vsestranskost v kompaktnem napravi. Z naprednimi varnostnimi funkcijami, univerzalno združljivostjo in modernim dizajnom, ta polnilec zagotavlja učinkovito polnjenje za vse vaše naprave. Beline BLN3CB65 zagotavlja, da bodo vaše naprave vedno napolnjene in pripravljene za uporabo, bodisi doma, v pisarni ali na potovanjih.
+ Pokaži vse
Tip punjačaKućni
Bežično punjenjeNe
Snaga [W]65
USB-A1
USB-C1
Standardi punjenjaUSB-PD
Barva
Črna
Garancija na izdelek12 mjeseci
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Polnilec BELINE BLN3CW65 GaN, 65W, PD3.0/QC3.0, 2xUSB-C + USB-A, beli
Polnilec BELINE BLN3CW65 GaN, 65W, PD3.0/QC3.0, 2xUSB-C + USB-A, beli
Slika Mobilni USB polnilec VEGER PlugON, 5000 mAh, lightning, črni
Mobilni USB polnilec VEGER PlugON, 5000 mAh, lightning, črni
Slika Polnilec OCTIO Volta AC65W Dual GaN, USB-A + USB-C, PD 65W, beli
Polnilec OCTIO Volta AC65W Dual GaN, USB-A + USB-C, PD 65W, beli
Slika Polnilec SAMSUNG T2510, 25W, USB-C,brez kabla, beli
Polnilec SAMSUNG T2510, 25W, USB-C,brez kabla, beli
Slika Mobilni USB polnilec CANYON PB-2001, 20000 mAh, črni
Mobilni USB polnilec CANYON PB-2001, 20000 mAh, črni
Slika Polnilec ANKER 323 USB-C, USB-A, 33W, črni
Polnilec ANKER 323 USB-C, USB-A, 33W, črni
Slika Polnilec ANKER 323 USB-C, USB-A, 33 W, bel
Polnilec ANKER 323 USB-C, USB-A, 33 W, bel
Slika Mobilni USB polnilec CANYON PB-2001, 20000 mAh, 10W,  beli
Mobilni USB polnilec CANYON PB-2001, 20000 mAh, 10W, beli
Slika Polnilec XIAOMI HyperCharge Combo 120W, USB-A, kabel
Polnilec XIAOMI HyperCharge Combo 120W, USB-A, kabel
Slika Potni adapter MAXPOWER 635DQ GaN, USB-C PD, 2x USB-A, 20W,beli
Potni adapter MAXPOWER 635DQ GaN, USB-C PD, 2x USB-A, 20W,beli
Slika Prenosni USB polnilnik D-LINK PowerBank DPP-101, 10000 mAh, 1x USB-C, 1x USB-A, bel
Prenosni USB polnilnik D-LINK PowerBank DPP-101, 10000 mAh, 1x USB-C, 1x USB-A, bel
Slika Mobilni USB polnilec TRUST Avala, 10000 mAh, PD, črn
Mobilni USB polnilec TRUST Avala, 10000 mAh, PD, črn
Slika Mobilni USB polnilec TRUST Primo ECO, 15000 mAh, črni
Mobilni USB polnilec TRUST Primo ECO, 15000 mAh, črni
Slika Mobilni USB polnilec VEGER ACE100, 10000 mAh, vgrajena EU vtičnica, črni
Mobilni USB polnilec VEGER ACE100, 10000 mAh, vgrajena EU vtičnica, črni
Slika Polnilec UGREEN Nexode 4in1, 30W,z vtičnicom, 2xUSB-A, USB-C, črni
Polnilec UGREEN Nexode 4in1, 30W,z vtičnicom, 2xUSB-A, USB-C, črni
Slika Polnilec BELINE BLN3CW65C GaN, 65W, PD3.0/QC3.0, 2xUSB-C + USB-A, USB-C kabel, beli
Polnilec BELINE BLN3CW65C GaN, 65W, PD3.0/QC3.0, 2xUSB-C + USB-A, USB-C kabel, beli
Slika Polnilec BELINE BLN3CB65C GaN, 65W, PD3.0/QC3.0, 2xUSB-C + USB-A, USB-C kabel, črni
Polnilec BELINE BLN3CB65C GaN, 65W, PD3.0/QC3.0, 2xUSB-C + USB-A, USB-C kabel, črni
Slika Potni polnilec MANHATTAN GaN Tech 65W, USB-C PD, za EU/UK/US, črni
Potni polnilec MANHATTAN GaN Tech 65W, USB-C PD, za EU/UK/US, črni