Ohišje LC POWER LC-717W-ON Meshwork_L Light, MIDI, ATX, steklo, belo, brez napajalnika
product.code: 010.508.515
LC-717W-ON
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: LC POWER
Garancija na izdelek
24 mjeseca
ELEGANCA V BELOM Z VRHUNSKO FUNKCIONALNOSTJO
LC-Power Gaming 717W MeshWork_L Light ohišje prinaša popolno združitev prefinjene estetike in napredne funkcionalnosti za uporabnike, ki iščejo vzdržljivo, moderno in zračno ohišje. Bela mrežasta sprednja stran ni le vizualno privlačna, temveč omogoča maksimalen pretok zraka do notranjih komponent, kar zagotavlja stabilno hlajenje in optimalno zmogljivost sistema. Zahvaljujoč kaljenemu steklu na bočni strani lahko uporabniki vedno občudujejo svoje skrbno urejene komponente in efektno ARGB osvetlitev.
ROBUSTNA KONSTRUKCIJA IN PROSTORNA NOTRANJOST
Ohišje je izdelano iz kakovostnega jekla debeline 0,7 mm, kar zagotavlja stabilnost in dolgo življenjsko dobo. Bočna stranica iz 4 mm kaljenega stekla dodatno prispeva k celotni trdnosti in estetskemu vtisu. Notranjost ohišja nudi dovolj prostora za namestitev matičnih plošč formatov ATX, Micro-ATX in Mini-ITX. Podpira hladilnike procesorjev do višine 160 mm in grafične kartice do dolžine 320 mm, kar omogoča vgradnjo tudi najzmogljivejših gaming komponent.
NAPREDNO HLADENJE IN OPTIMIZIRAN PRETOK ZRAKA
Že iz tovarne je ohišje opremljeno s tremi ARGB ventilatorji – dvema 140 mm spredaj in enim 120 mm zadaj – ki ustvarjajo močan pretok zraka skozi celotno ohišje. Poleg tega ohišje podpira dodatne ventilatorje in radiatorje do 360 mm, zato je odlična izbira za uporabnike, ki želijo sistem vodnega hlajenja ali imajo več komponent, ki proizvajajo toploto. Perforirani paneli in filtri za prah zagotavljajo dolgoročno čisto notranjost brez pogostega čiščenja.
MODERNA POVEZLJIVOST IN KRMILJENJE ARGB OSVETLITVE
PAMETNA NOTRANJA ORGANIZACIJA
Ohišje podpira namestitev več diskov – do dva 3,5" HDD in tri 2,5" SSD – z premišljeno postavitvijo, ki olajša hlajenje in urejanje kablov. Položaj napajalnika v spodnjem delu ohišja omogoča bolj urejen razpored kablov in boljši pretok zraka. Sistem kanalov za upravljanje kablov in strateško postavljeni prehodi prispevajo k brezhibni organizaciji notranjosti.
POVZETEK
LC-Power Gaming 717W MeshWork_L Light ohišje je idealna izbira za entuziaste, ki želijo kombinacijo zmogljivosti, odličnega hlajenja in elegantnega belega dizajna. Njegova prostorna notranjost, tovarniško nameščeni ARGB ventilatorji, podpora za napredne komponente in moderni I/O panel naredijo to ohišje izvrstno bazo za gradnjo atraktivnega in funkcionalnega računalnika. Ne glede na to, ali sestavljate gaming stroj ali delovno postajo, to ohišje ponuja vse, kar potrebujete, z dodatno noto stila.
+ Pokaži vse
Vrsta ohišjaTower
FormatATX
MaterijalKaljeno staklo
2,5" ležišča4
3.5" ležišta3
5.25" ležišta0
Največja dolžina grafične kartice (mm)320
Največja višina hladilnika procesorja (mm)160
Največja podajalna dolžina (mm)220
Razširitvene reže0
Vgrajeni ventilatorji3
RGB ventilatorjiDa
Reže za ventilatorje6
Mere [mm]447 x 202 x 377
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Ohišje BIT FORCE PALADIN ARGB-4, MIDI, ATX, ARGB, črno, window, bez napajalnika
Ohišje BIT FORCE PALADIN ARGB-4, MIDI, ATX, ARGB, črno, window, bez napajalnika
Slika Ohišje BIT FORCE VOLTRON ARGB-4, MIDI, ATX, RGB, črno, window, bez napajalnika
Ohišje BIT FORCE VOLTRON ARGB-4, MIDI, ATX, RGB, črno, window, bez napajalnika
Slika Ohišje BIT FORCE SWAN ARGB-4, MIDI, ATX, RGB, belo, window, bez napajalnika
Ohišje BIT FORCE SWAN ARGB-4, MIDI, ATX, RGB, belo, window, bez napajalnika
Slika Ohišje MONTECH Air 903 Base, okno, ATX, belo.
Ohišje MONTECH Air 903 Base, okno, ATX, belo.
Slika Ohišje BIT FORCE SPARK ARGB-TG3, MIDI, ATX, črno, bez napajalnika
Ohišje BIT FORCE SPARK ARGB-TG3, MIDI, ATX, črno, bez napajalnika
Slika Ohišje LC POWER LC-808B-ON Skylla X, MIDI, ATX, window, črno, bez napajalnika
Ohišje LC POWER LC-808B-ON Skylla X, MIDI, ATX, window, črno, bez napajalnika
Slika Ohišje ANTEC CX600M Trio RGB, Mini, mATX, window, črno, bez napajalnika
Ohišje ANTEC CX600M Trio RGB, Mini, mATX, window, črno, bez napajalnika
Slika Ohišje MONTECH Sky Two GX, prozor, RGB, E-ATX, belo
Ohišje MONTECH Sky Two GX, prozor, RGB, E-ATX, belo
Slika Ohišje ANTEC CX800 Wood ARGB, MIDI, ATX, z oknom, črno, brez napajanja
Ohišje ANTEC CX800 Wood ARGB, MIDI, ATX, z oknom, črno, brez napajanja
Slika Ohišje ANTEC AX90, prozor, MIDI, ATX, črno
Ohišje ANTEC AX90, prozor, MIDI, ATX, črno
Slika Ohišje ANTEC C3 ARGB, MIDI, ATX, z oknom, črno, brez napajanja
Ohišje ANTEC C3 ARGB, MIDI, ATX, z oknom, črno, brez napajanja
Slika Ohišje  MONTECH Heritage, s steklom, ATX, črno.
Ohišje MONTECH Heritage, s steklom, ATX, črno.
Slika Ohišje MONTECH Heritage,s oknom, ATX, belo
Ohišje MONTECH Heritage,s oknom, ATX, belo
Slika Ohišje CORSAIR Frame 4000D, window, MIDI, ATX, belo, brez napajalnika
Ohišje CORSAIR Frame 4000D, window, MIDI, ATX, belo, brez napajalnika
Slika Ohišje CORSAIR Frame 4000D RS, window, MIDI, ATX, belo, brez napajalnika
Ohišje CORSAIR Frame 4000D RS, window, MIDI, ATX, belo, brez napajalnika
Slika Ohišje ANTEC C8 Wood, Full Tower, E-ATX, črno, bez napajalnika
Ohišje ANTEC C8 Wood, Full Tower, E-ATX, črno, bez napajalnika
Slika BE QUIET Pure Base 600 – Elegantno in funkcionalno ATX ohišje
BE QUIET Pure Base 600 – Elegantno in funkcionalno ATX ohišje
Slika Ohišje ANTEC FLUX SE
Ohišje ANTEC FLUX SE
Slika Ohišje EPOCH AX61 Elite, prozor, MIDI, ATX, črno, + 750W Atom V750 napajanje
Ohišje EPOCH AX61 Elite, prozor, MIDI, ATX, črno, + 750W Atom V750 napajanje