Priklopna postaja ICY BOX IB-DK2241AC, 4x USB 2.0, 2x USB 3.0, HDMI, USB 3.0 5V charger, G-LAN RJ45, DVI, za prenosni računalnik
product.code: 016.008.021
IB-DK2241AC
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: ICY BOX
Garancija na izdelek
12 mjeseci
Širi 1x USB 3.0 na 11 dodatnih vmesnikov
Vhod: (v prenosni računalnik / PC): USB 3.0 tip-B ženski
Izhod:
2x USB 3.0 tip-A ženski
Vključno z 1x USB 3.0 5 V polnilnikom za pametni telefon / tablični računalnik
1x mikrofon 3,5 mm priključek
1x priključek za slušalke 3,5 mm
1x HDMI® priključek
1x DVI-I (Dual-Link) 24 + 5 ženski
1x Gigabit LAN RJ45 ženski
4x USB 2.0 tip-A ženski
Vključen DVI v VGA adapter
Podpora za HDMI® in DVI porte:
Zrcaljenje in širitev zaslona
Ločljivost do 2048x1152 pikslov
USB 3.0 je združljiv z USB 2.0
Postavitev: vertikalno (s stojalom) in horizontalno
Plug & Play in Hot Swap
Adapter za napajanje (100 - 240V), 5 V / 4 A, 20 W