Hladilnik LC POWER LC-CC-120-ARGB-PRO Cosmo Cool, za Intel in AMD
product.code: 050.903.403
LC-CC-120-ARGB-PRO Cosmo Cool
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: LC POWER
Garancija na izdelek
24 mjeseca
VISOKA UČINKOVITOST HLADENJA
LC Power Cosmo Cool LC-CC-120 ARGB PRO je zmogljiv zračni hladilnik za procesor s podporo TDP do 180 W, kar ga naredi za idealno izbiro za uporabnike, ki iščejo učinkovito in zanesljivo hlajenje. Opremljen je s štirimi 6 mm toplovodnimi bakrenimi cevmi, ki neposredno segajo do površine procesorja, kar omogoča hitro odvajanje toplote do aluminijastega hladilnika in zagotavlja stabilno delovanje tudi pri visokih obremenitvah.
TIH IN MOČAN VENTILATOR
Vgrajeni 120 mm ventilator deluje pri hitrostih od 800 do 1800 vrtljajev na minuto, z maksimalnim pretokom zraka 58 CFM. Kljub zmogljivosti je zasnovan za tiho delovanje, kar zagotavlja optimalno ravnotežje med hlajenjem in nivojem hrupa. Ventilator ima ležaj tipa Hydraulic Bearing, ki povečuje njegovo vzdržljivost in stabilnost delovanja.
ARGB OSVETLITEV ZA VIZUALNI VTIS
ŠIROKA KOMPATIBILNOST IN ENOSTAVNA NAMESTITEV
LC Power Cosmo Cool LC-CC-120 ARGB PRO podpira širok nabor Intel in AMD podnožij, vključno z Intel LGA 775, 115x, 1200, 1700, 2011(-3), 2066 in AMD FM1, FM2, AM2, AM3, AM4 ter AM5. Dimenzije hladilnika 145 x 125 x 75 mm omogočajo namestitev v večino standardnih ohišij, brez kompromisov glede prostora ali združljivosti z RAM moduli.
POVZETEK
+ Pokaži vse
Veličina ventilatora [mm]120
Socket AM4Da
Socket AM5Da
Socket 1200Da
Socket 1700Da
Socket TRX4Ne
Socket WRX8Ne
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ Pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Slika Hladilnik JONSBO CR-201, RGB, za Intel i AMD
Hladilnik JONSBO CR-201, RGB, za Intel i AMD
Slika Cooler ARCTIC Freezer 36 CO, PWM, za Intel in AMD
Cooler ARCTIC Freezer 36 CO, PWM, za Intel in AMD
Slika Cooler BE QUIET Pure Rock 3, za Intel i AMD, črni
Cooler BE QUIET Pure Rock 3, za Intel i AMD, črni
Slika Cooler BE QUIET Pure Rock 3 LX, RGB, za Intel i AMD, črni
Cooler BE QUIET Pure Rock 3 LX, RGB, za Intel i AMD, črni
Slika Hladilnik ANTEC Frigusair 400 ARGB, PWM, kontroler, za Intel i AMD
Hladilnik ANTEC Frigusair 400 ARGB, PWM, kontroler, za Intel i AMD
Slika Hladilnik ARCTIC Freezer 36 ARGB, PWM, za Intel in AMD, črn
Hladilnik ARCTIC Freezer 36 ARGB, PWM, za Intel in AMD, črn
Slika Hladlnik ZALMAN CNPS10X Optima II, za Intel in AMD, beli
Hladlnik ZALMAN CNPS10X Optima II, za Intel in AMD, beli
Slika Hladilnik ARCTIC Freezer 36 ARGB, PWM, za Intel i AMD, beli
Hladilnik ARCTIC Freezer 36 ARGB, PWM, za Intel i AMD, beli
Slika Hladilnik  XILENCE M705D, 2x120mm PWM, za Intel in AMD, črn
Hladilnik XILENCE M705D, 2x120mm PWM, za Intel in AMD, črn